مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (5):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قالب جدید پشتیبانی

قالب جدید پشتیبانی
سلام.
پس از اینکه یه مدتی قالب رو تغییر ندادیم به نظرمون رسید که قالب قبلی برای کاربران تکراری شده.
پس شروع به طراحی قالب چهارم پشتیبانی رسمی مای‌بی‌بی در ایران کردیم و خداروشکریم که بالاخره پروژه‌ی طراحی این قالب به پایان رسید و قالب وبسایت تغییر کرد.
از همه‌ی کسانی که کمکی هرچندناچیز در طراحی این قالب به ما کردن و به ما روحیه‌دادن تا حوصله خرج بدیم و این رو طراحی کنیم ممنونم.تصویر: images/smilies/smile.gif
اگه مشکلی در قالب دیده شد و یا نظر و پیشنهادی در مورد قالب پنجم پشتیبانی دارید در این تاپیک یا به صورت پیام خصوصی به اطلاع من برسونید.
با تشکر
مدیریت پشتیبانی رسمی مای بی بی در ایران - برادران توفیقی

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
ابن اولین پست من توی این پشتیبانیه قالب عالی شده تبریک میگم . فقط در نسخه های بعدیش روی این ها کار کن
1 - طیف رنگی قالب الان 3یا 4 رنگ استفاده شده یکم بیشترش کن
2- پست بیتت رو یکم حرفه ای تر کن

موفق باشی و تبریک تصویر: images/smilies/heart.gif

خسته نباشی تصویر: images/smilies/heart.gif
قالب زیبایی هست و امکانات جالبی داره

تصویر: http://toolsdl.com/banner2.gif

جالبه فک کنم 3 بعدی به نظر میاد
درود و عرض ادب  . خسته نباشید گرم . بسیار عالی . پیروز و موفق باشید . التماس دعا تصویر: images/smilies/heart.gif

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress
خوب , قالب جدید هم رونمایی شد .انشاالله در اولین فرصت قالب شماره یک (اولین قالب انجمن مای-بی بی) رو به صورت پابلیک انتشار خواهیم داد تا دوستان بتونن استفاده کنند .

یا حق
قالب ناموسی شدتصویر: images/smilies/rolleyes.gif
خدا رو شکر از شر تولتیپ راحت شدیمتصویر: images/smilies/heart.gif
(۲۴ تير ۱۳۹۲، ۰۲:۳۳ ب.ظ)'Tofighi' نوشته:  سلام.
پس از اینکه یه مدتی قالب رو تغییر ندادیم به نظرمون رسید که قالب قبلی برای کاربران تکراری شده.
پس شروع به طراحی قالب چهارم پشتیبانی رسمی مای‌بی‌بی در ایران کردیم و خداروشکریم که بالاخره پروژه‌ی طراحی این قالب به پایان رسید و قالب وبسایت تغییر کرد.
از همه‌ی کسانی که کمکی هرچندناچیز در طراحی این قالب به ما کردن و به ما روحیه‌دادن تا حوصله خرج بدیم و این رو طراحی کنیم ممنونم.تصویر: images/smilies/smile.gif
اگه مشکلی در قالب دیده شد و یا نظر و پیشنهادی در مورد قالب پنجم پشتیبانی دارید در این تاپیک یا به صورت پیام خصوصی به اطلاع من برسونید.
با تشکر
مدیریت پشتیبانی رسمی مای بی بی در ایران - برادران توفیقی

زیباست
اینه تفاوت پشتیبانی با پشتیبانی نما تصویر: images/smilies/biggrin.gif

راستی یک مورد دیدم گفتم اطلاع بدم. ظاهرا یک مشکلی در اشتراک موضوع هست.
یعنی وقتی میخوایم تو یک موضوع مشترک شیم در آخر انجام نمیشه و یک صفحه جستجو باز میشه.

آقا یه مشکلی هست تو قالب!
هرچی میزنم صفحه اصلی رفرش نمیشه
اصا پیام هامو که در تاپیک میذارم نمایش نمیده
حتما باید Ctrl و R بزنم و کش رو پاک کنم
آقا این کد کش رو پاک کنید تو رو خدا
ای باباتصویر: images/smilies/dodgy.gif
 حق با حمید هست من هم همین مشکل رو دارم و یه سری موارد مثل موضوعات ، ورود/خروج کش میشه و همش باید کش رو خالی کنی تا اوکی شه
راستی تاپیک ها هم خیلی دیر لود می کنه

تصویر: http://toolsdl.com/banner2.gif

صفحه‌ها (5):