مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (4):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
فروش ویژه ی قالب

فروش ویژه ی قالب
واسه یه قالب 270 خیلی بالاس !!! سازنده های MyBB قالب طراحی میکنن تا سقف 5 دلار میرن ولی شما .. ! قصد بدی ندارم ولی وجدانا خدای قالب هم باشه قیمتش نجومیه !
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۱۲:۰۳ ب.ظ)':-(' نوشته:  واسه یه قالب 270 خیلی بالاس !!! سازنده های MyBB قالب طراحی میکنن تا سقف 5 دلار میرن ولی شما .. ! قصد بدی ندارم ولی وجدانا خدای قالب هم باشه قیمتش نجومیه !

نجومی ؟
شما واسه 2 هفته کارت چقدر ارزش قائلی ؟ شما یه زحمت بکش یه سر به VBIran بزنید درخواست یه همچین قالبی رو برای وی بی بدید . یا از یه طراح سایت قیمت بگیرید , بعد از اون اینجوری تخریب انجام بدید ...
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۱۲:۰۳ ب.ظ)':-(' نوشته:  واسه یه قالب 270 خیلی بالاس !!! سازنده های MyBB قالب طراحی میکنن تا سقف 5 دلار میرن ولی شما .. ! قصد بدی ندارم ولی وجدانا خدای قالب هم باشه قیمتش نجومیه !

فکر کنم قیمت پایه 170 تومان باشه
این قیمت تا الان بالاترین پیشنهاد بوده
جدی اگه با 5 دلار یه قالب خوب طراحی میکنن یه همچین چیزی رو بگید بزنن که خیلی ها دنبالش هستن منم جزوشون حساب کنید, 20 دلار میدم خدمتشون

زندگیمو میسازم اونجوری که میخوام

.....
....
...
..
.

تصویر: http://upload.tehran98.com/img1/2gdx3qh9cmofkol29z7m.png
 جناب WhiteCrow
ببینید،شما زمانی میتونید بگید که دوهفته کار کامل انجام دادید،که از اول تمام کدهارو شما گذاشته باشید ولی این قالب های طراحی شده همش از اسکلت و قالب های اصلی دیفالت استفاده میکنن.به نظرم نصف قیمتی که گذاشتین،حق قالب اولیه هست ولی تغییراتی که دادید میشه گفت واقعا جدیده و مشخصه تغییر کد زیاد داده شده.
به هرحال هرچقدر بگیم یه قالب براش زحمت کشیده شده، کلا قیمت اکثر انجمن ها به 500 نمیرسه اونوقت نصف بیشترش بیاد پول قالب باشه؟
.
شما اگه میخواستین قالب خوبتونو به نشانه برتری به سایر انجمن ها نشون بدید بهتر بود از این قالب برای همین انجمن استفاده میکردید ولی با دادن چنین قیمتی ، بیشتر بهانه درست کردید که بقیه بگن فلان پشتیبانی خیلی پول میگیره!

با تشکر
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۰۲:۱۷ ب.ظ)localhost نوشته:   جناب WhiteCrow
ببینید،شما زمانی میتونید بگید که دوهفته کار کامل انجام دادید،که از اول تمام کدهارو شما گذاشته باشید ولی این قالب های طراحی شده همش از اسکلت و قالب های اصلی دیفالت استفاده میکنن.به نظرم نصف قیمتی که گذاشتین،حق قالب اولیه هست ولی تغییراتی که دادید میشه گفت واقعا جدیده و مشخصه تغییر کد زیاد داده شده.
به هرحال هرچقدر بگیم یه قالب براش زحمت کشیده شده، کلا قیمت اکثر انجمن ها به 500 نمیرسه اونوقت نصف بیشترش بیاد پول قالب باشه؟
.
شما اگه میخواستین قالب خوبتونو به نشانه برتری به سایر انجمن ها نشون بدید بهتر بود از این قالب برای همین انجمن استفاده میکردید ولی با دادن چنین قیمتی ، بیشتر بهانه درست کردید که بقیه بگن فلان پشتیبانی خیلی پول میگیره!

با تشکر

این قالب به مزایده قرار داده شده.
مزایده یعنی بیشترین قیمت پیشنهادی داده میشه بهش قالب رو، و فقط به یک نفر داده بشه قالب!!!
این قالب قیمت 450 هزار تومن توی VBIRan داره. (قیمت های طراحی توسط مدیر ارشد اون سایت یعنی Leberman)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۰۲:۱۷ ب.ظ)'localhost' نوشته:   جناب WhiteCrow
.

با تشکر

دوست عزیز ! من قبلا هم گفتم ! این قالب به صورت سفارشی آماده شد و مبلغ اون هم دریافت شد . اما بنا به دلایلی سفارش دهنده از ادامه کار بر روی مای بی بی منصرف شد !
این قالب هم به پیشنهاد ما و برای جلوگیری از متضرر شدن سفارش دهنده اصلی به مزایده گذاشته شد !
تمامیه قالب هایی که تا الان برای انجمن خودمون قرار دادیم جزء برترین و خاص ترین قالب های طراحی شده برای مای بی بی بودن ! این قالب امکاناتی داره که ما اینجا بهش نیاز نداریم . 
شما صبر کنید تا قالب بعدی انجمن آماده بشه ! بعدا نظر بدید ...
ببینید دوستانی که خبری از طراحی سایت و ... ندارید خود بنده گرافیست هستم و کم و بیش قیمت ها دستم هستش کیا چه کاره اند اولین باری که شات این قالب رو دیدم کاری بوده که برای اولین بار تو ایران دیده شده البته معلوم هم بود که قیمت ها بگید بالاست چون اکسر کسایی که انجمن دارند بعد از گذشت چندین ماه میذارند میرند و ادامه نمیدند این جور قالب ها فقط برای کسانی هستش که قصد جدی دارند تا برتر بمونند و به کارشون میاد Professional اند

تصویر: http://up.olkam.org/uploads/1367931331811.gif

تصویر: http://up.olkam.org/uploads/1370359709431.jpg
بازم سلام
دوستان عزیز
بله من هم قبول دارم این قالب واقعا بی نظیره ولی خب کلا نظرم روی این بود که هر چیزی برای فروش،یه سقفی داره.این قالب روش زحمت زیادی کشیده شده اما واقعا کارهای مای بی بی از جمله همین قالب ، توی ایران زیاد ارزش روشون نمیزارن و اون زحمت طراح هست که ارزش داره و من اونو تحسین میکنم.
ضمنا آقا آرمان اکثر درسته نه اکصر! خب من حرفای شمارو نمیتونم تکذیب کنم چون درست میگید. از طرفی میگید که خیلی از طراحا میزارن میرن و دلیلش ااینه که متناسب با کارشون بهشون ارزش نمیدن!
یه سری کارها برای مای بی بی در پشتیبانی های مختلف واقعا نمونه هستن از جمله همین قالب.شاید اگه بخوایم به ایده ها و تمام تجربیاتی که طراح استفاده کرده نظر بدیم،باید بگم بالای میلیون در میاد ولی خب اصل موضوع اینه که هرکالایی یه سقف قیمت داره(حرف قبلیم!) و انجمن ها بخصوص مای بی بی کلا مگه چقدرن که قالبشون هم کلی قیمت داشته باشه ؟؟؟
.
.
در کل قالبتون فوق العاده هست ولی به اندازه ارزشش هرگز نمیتونین پول بگیرین و این مقدار هم از دید خیلی ها از جمله خودم، چون بی سابقه تلقی میشه، زیاد هم تلقی میشه!
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۱۰:۵۸ ب.ظ)localhost نوشته:   انجمن ها بخصوص مای بی بی کلا مگه چقدرن که قالبشون هم کلی قیمت داشته باشه ؟؟؟

دوست محترم شما در مرکز آمار(!) انجمن ساز های مای بی بی کار میکنید که آمار میدید؟!
آیا این حرفی که میگید مستند داره؟
شما برو  وی بی  ایران و یه سفارش قالب معمولی بده, قیمتش حداقل حداقل 100 تومنه میشه!(این قیمت پارسال بود ,الان نمی دونم)
دوست محترم لطفا اگر سخنی میزنید همراه با سند و مدرک باشه. چون شما دارید کار طراح رو زیر سوال می برید.

موفق باشید.

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/5525140282867117654_ROHE.png
سلام دوستان . من 200 میخرم بشرطی که نصب قالب و پلاگین های استفاده شده روی اسکرین شات قالب هم زحمت نصب و راه اندازی شو بکشین .دسترسی میدم. میخوام روی انجمن تعمیرکاران لپ تاپ و کامپیوتر ایران نصب کنم. http://www.sudmand.com
البته همون طوری که گفتید اختصاصی باشه و به چند نفر فروخته نشه !!
صفحه‌ها (4):