مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
غیر فعال بودن عضویت

[حل‌شده] غیر فعال بودن عضویت !
سلام بعد از یک ماه تبلیغ فهمیدم وقتی روی دکمه عضویت کلیک میکنی اتفاقی نمیفته Sad Angry
مشکل کجاست

http://palarnet.ir/forum/member.php?action=register
پاسخ
soltaneghalbha میگه:
سلام
تست کردم مشکلی نبود

اس جی دیزاینر
بپرسم ؛ محلی برای آموزش و رفع مشکلات
=====================
طراحی انواع سایت ، قالب ، ترجمه ی قالب و افزونه و .... .
My Id : soltaneghalbha2008
پاسخ
farsi200 میگه:
سلام مشکلی نبود چک کردم.
پاسخ
Mohammadreza477 میگه:
از هردو ممنونم ولی اشکال داشت خودم یکی از افزونه ها رو غیر فعال کردم درست شد Heart
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل‌شده چطور ایمیل اطلاع ثبت نام کاربر جدید رو غیر فعال کنم؟ Mahachita 6 233 ۰۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahachita
  پاسخ داده شده مشکل محدود بودن کاراکتر انجمن مای بی بی novel98 1 130 ۰۹ تير ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza_k
  حل‌شده کار نکردن دکمه‌ی عضویت و پاسخ سریع sarmadi 10 416 ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
  پاسخ داده شده چگونه انقضای دوره دسترسی را غیر فعال کنیم؟ volleyworld 1 112 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده فعال سازی اجباری ارسال ایمیل sohrab_mj 1 211 ۲۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mp100
  پاسخ داده شده مشکل کار نکردن دکمه ها در مرحله عضویت amshirazy 1 247 ۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۰۵:۲۲ ب.ظ
  حل‌شده مشکل بعد از غیر فعال کردن همه پلاگین ها آشپزخانم 3 211 ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  پاسخ داده شده راست چین بودن کدهای قالب در مدیریت قالب ها amin_120 5 613 ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۵:۰۶ ب.ظ
  پاسخ داده شده مشکل در چند تا بودن تنظیمات پیکربندی Dark_Master 3 454 ۱۹ تير ۱۳۹۴، ۰۵:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hamidkag
  حل‌شده مدت زمان آنلاین بودن ilovemybb 5 440 ۱۶ تير ۱۳۹۴، ۰۵:۲۴ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir