مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
غیرفعال کردن دسترسی ادمین

[حل‌شده] غیرفعال کردن دسترسی ادمین
سلام خدمت دوستان عزیز

من به تازگی یک انجمن و سایت رو خریداری کردم و انجمن مای بی بی هستش
حالا میخوام دسترسی هایی که ادمین قبلی داره مثل پنل مدیریت رو غیرفعال کنم و هیچ دسترسی فعال نذارم
برای اینکار گروه کاربریش رو تغییر دادم و وقتی خواستم پنل مدیریت رو هم بگیرم ارور داد و نشد

لطفا منو راهنمایی کنید تا حلش کنم

پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاسگزارم Heart
پاسخ
Tofighi میگه:
توی فایل inc/config.php کد زیر رو پیدا کنید:
کد پی‌اچ‌پی:
$config['super_admins'] = '1'
به جای 1، آی‌دی کاربری خودتون رو قرار بدید.
(برید توی ویرایش خودتون اون بالا URL رو نگاه کنید، uid= داره، عددی که بعدش هست می‌شه آی‌دی کاربری شما)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
mohammad71 میگه:
(۰۲ مهر ۱۳۹۵، ۰۱:۵۵ ق.ظ)Tofighi نوشته:  توی فایل inc/config.php کد زیر رو پیدا کنید:
کد پی‌اچ‌پی:
$config['super_admins'] = '1'
به جای 1، آی‌دی کاربری خودتون رو قرار بدید.
(برید توی ویرایش خودتون اون بالا URL رو نگاه کنید، uid= داره، عددی که بعدش هست می‌شه آی‌دی کاربری شما)

مرسی دستتون درد نکنه
حل شد Heart
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart در انتظار پاسخ ست کردن مای بی بی با دیتا لایف badland 1 51 ۱۹ آبان ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد محمدی22
  در انتظار پاسخ راهنمایی در مورد عملکرد امکان بهینه‌ سازی بانک اطلاعاتی در پنل ادمین ali_joon 0 107 ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ali_joon
  در انتظار پاسخ خاموش کردن صفحه خوش آمد گویی Abolfazl18 1 105 ۲۹ تير ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  حل‌شده مشکل پیام خصوصی در اضافه کردن دوست sarmadi 1 126 ۰۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده چگونه انقضای دوره دسترسی را غیر فعال کنیم؟ volleyworld 1 110 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵ ق.ظ
  پاسخ داده شده غیرفعال کردن تغییر رنگ در پوسته nesil sco1385 5 213 ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۵۵ ب.ظ
  حل‌شده مشکل بعد از غیر فعال کردن همه پلاگین ها آشپزخانم 3 208 ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  پاسخ داده شده خطا در ارسال کردن AzNet 2 254 ۲۱ دى ۱۳۹۴، ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: AzNet
  حل‌شده اضافه کردن خاصیت alt به تصاویر داخل پست ها امیر خان 6 362 ۱۸ دى ۱۳۹۴، ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: امیر خان
  حل‌شده غیرفعال نشدن ثبت نام ostadshams 4 389 ۰۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۳۲ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir