مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
علت نمایش داده نشدن پلاگین در کنترل پنل چیست؟

[پاسخ داده‌شده] علت نمایش داده نشدن پلاگین در کنترل پنل چیست؟
باسلام دوستان من هرکاری که گفتین واسه نصب پلا گین انجام دادم پلاگین تو پوشه پلاگین اپلود کردم پوشه زبان هم تو پوشه زبان الان هرپلاگین نصب می کنم تو کنترل پنل انجمن ام نمایش داده نمیشه که نصب کنم..

خواهشا کمک کنید...
پاسخ
@fatahi میگه:
چراکسی جواب گو نیست؟

دلیلش چیه نمایش داده نمیشه توصحفه پیکربندی ام
پاسخ
mx13 میگه:
درود
فایل های مای بی بیتون رو با اخرین نسخه جایگزین کنید
سپس پلاگین را بدرستی در مسیر بریزید اگر درست نشد باید دسترسی بدید چک بشه اگر اروری هم رویت میکنید بگید
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation در انتظار پاسخ مشکل در پلاگین جعبه پیام آتشین - Inferno ShoutBox badland 3 57 ۱۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: hamidkag
  پاسخ داده شده مشکل در پلاگین وبلاگ من sarmadi 6 187 ۲۱ تير ۱۳۹۶، ۱۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده مشکل در پلاگین متغیر های اضافه sarmadi 3 100 ۲۱ تير ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷ ق.ظ
Information حل‌شده تغییر پلاگین تشکر ایرانی به Thankyou MyBB System djmokhtar 1 232 ۰۴ خرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۱۳ ب.ظ
  پاسخ داده شده اضافه کردن آخرین اخبار ب پلاگین gomobile hamzeh12hh 5 423 ۱۸ آذر ۱۳۹۵، ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  حل‌شده عدم نمایش ادیتور برای اکانت ادمینی Develepor 2 277 ۱۳ آذر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  حل‌شده سازگار کردن پلاگین gomobile hamzeh12hh 2 369 ۲۵ آبان ۱۳۹۵، ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hamzeh12hh
  حل‌شده پلاگین تبلیغات hamzeh12hh 4 443 ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hamzeh12hh
  پاسخ داده شده مشکل در پلاگین گوگل سئواقا ahmadii8120 2 312 ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  حل‌شده پلاگین google seo mrtz2020 3 376 ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir