مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عرض تسلیت به مناسبت رحلت حضرت محمدو

عرض تسلیت به مناسبت رحلت حضرت محمدو...
باسلام خدمت کاربران عزیز
رحلت حضرت محمد و شهادت اما حسن مجتبی رو ب تمامی کاربران مای بی بی و مسلمانان جهان تسلیت عرض میکنم

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
فرا رسیدن سالروز رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن محتبی و امام علی بن موسی الرضا علیهما السلام بر عاشقان اهل بیت (ع) تسلیت و تعزیت باد.
پاسخ
سلام به همه دوستانم

منم به نوبه خودم رحلت حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) رو به تمام شیعیان تسلیت عرض می کنم.

خدا ابداع کننده این سنت رو هم بیامرزه.

پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عرض تسلیت برای حادثه‌ی تلخ منا Tofighi 0 253 ۰۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  مناسبت .:: فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان تسلیت باد ::. soltaneghalbha 2 221 ۰۴ آبان ۱۳۹۳، ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: navidahanj
  فضائل حضرت علی علیه السلام در منابع اهل سنت Qaher313 2 253 ۰۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: KalKalForum
  ارائه سامانه پیام کوتاه رایگان - به مناسبت نیمه شعبان farsi200 6 585 ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ••CentOS••
  تسلیت اربعین حسینی farsi200 3 372 ۰۲ دى ۱۳۹۲، ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_MI
  ایام سوگواری سالار شهیدان تسلیت!× behnam 3 436 ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ۱۱:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farsi200
  ولادت با سعادت حضرت قائم عجل الله تعالی Masoud_MI 4 320 ۰۳ تير ۱۳۹۲، ۰۹:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: reza
  بنر تسلیت برای مردم عزیز بوشهر KoG 2 453 ۲۷ فروردین ۱۳۹۲، ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maneoo
  تسلیت به مردم خونگرم بوشهر _Arman 9 514 ۲۳ فروردین ۱۳۹۲، ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: reza

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir