مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عدم نمایش پلاگین post icons on index در صحفه اصلی

[حل‌شده] عدم نمایش پلاگین Post icons on index در صحفه اصلی
سلام
آقای علیرضا لینک دانلودش رو پیدا نکردم پاک شده 4 روز پیش بود دانلود کرده بودم بنا به تغییر ویندوز کامپوتر پاک شدن لینک ها و الان مشکلی که دارم فقط توی صحفه اصلی انجمن نمایش داده نمیشه آیکن نماد ها ولی در بقیه بخش ها نشان داده میشه اسم پلاگین هم همینه:

Post icons on index in the last post - older VBB style - with ()'s in usernames (1.0.8)
نویسنده: ELY M.

امضاء بلد نیستم !

تصویر: http://dalghak.net/images/emza.png

تنها راه نجات بخش ایرانِمان گسترش آگاهیست == در این راه کوشا باشید پاینده ایران

باباتو می شناختم... قدیما با آفتابه عرق میخورد حالا " ضای " والضالین نمازشو قَدِ اتوبانِ قُم میکِشه!
پاسخ
Tofighi میگه:
لینک نسخه‌ی انگلیسی پلاگین:  https://community.mybb.com/thread-45175.html

متغیر پلاگین 
کد پی‌اچ‌پی:
{$forum['lastpost_icon']} 
هست، توی قالب forumbit_depth2_forum_lastpost، قبل از 
کد پی‌اچ‌پی:
<a href="{$lastpost_link}title="{$full_lastpost_subject}"
قرار دهید.

باسپاس

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پاسخ داده شده درخواست کد نمایش شکلک در پروفایل sarmadi 10 423 ۲۵ تير ۱۳۹۶، ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده باکس نمایش آدرس گروه تلگرام و کانال تگرام gha3m 1 199 ۲۱ تير ۱۳۹۶، ۱۲:۰۲ ب.ظ
  در انتظار پاسخ کد یا پلاگین اجبار کردن کلیک روی تبلیغات sir_rahim 2 291 ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۰:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sir_rahim
  حل‌شده درخواست نوار ابزار نمایش مسیر پست Qasemi1985 10 741 ۰۳ آذر ۱۳۹۵، ۰۷:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین تخته سیاه starger 6 499 ۲۴ آبان ۱۳۹۵، ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: armangarayan80
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین بانک برای newpoints Rodlik Avron 1 466 ۰۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  حل‌شده مشکل نمایش ادیتور 3per 3 328 ۱۳ تير ۱۳۹۵، ۱۲:۳۸ ق.ظ
  پاسخ داده شده پلاگین نمایش وضعیت پست برای مای بی بی navids_mh 1 379 ۰۲ تير ۱۳۹۵، ۱۰:۵۴ ق.ظ
  حل‌شده نمایش آخریین ارسال های وردپرس در مای بی بی bivafadl 15 1,013 ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bivafadl
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین عمر انجمن hp618 1 356 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir