مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عدم فعال یا غیر شدن پلاگین ها

عدم فعال یا غیر فعال شدن پلاگین ها
با  سلام
انجمن خودمونو از سی پنل به دایرکت ادمین با بک آپ فول انتقال دادیم یعنی یه بک آپ فول گرفتیم از سی پنل و توی سرور دایرکت ادمین چنجش کردیم به بک آپ فول دایرکت ادمین
الان کامل اومده بالا فقط یه سری مشکلات به وجود اومده تا الان که من دیدم
یکی از این مشکلات اینه که توی قسمت افزونه ها روی افزونه هایی که فعال یا غیر فعال یا اصلا نصب نشدن کلیک میکنیم اون کاری که میخواستیم انجام داده میشه ولی توی کنترل پنل تغییر نمیکنه
برای مثال پلاگین غیر فعال سازی مهمان ها رو غیر فعال میکنیم بعد توی انجمن این پلاگین غیر فعال میشه ولی توی کنترل پنل مدیریت که باید نشون بده فعال سازی نشون نمیده و هنوز همون غیر فعال سازی هست
لطفا راهنمایی کنید
بعد اینکه توی قسمت کاربران و گروه ها گزینه های ارسال پیام گروهی و درجه گروه ها رو وقتی میریم توشون صحفه سفید میاد
لازم به ذکره که انجمن قبلا هیچ مشکلی نداشته

wildbuzz میگه:
درود
مطمئن بشید که پوشه ها روی 777 باشند. اگر نسخه php شما امنیتی است روی 755 نیز باید کار کند.
از بخش سلامتی سیستم "خواندن" یا "نخواندن" و دسترسی فایل ها را بررسی کنید.

Sherlockholmz میگه:
دوستان هیچ جوره جواب نمیده
به نظرم بهتره سورس اصلی رو ببگیرم و توی یه مای بی بی تزریق کنم تا پی ام دیگران هم از دست نره
پس تیبل های اصلی ای رو که توی phpmyadmin موقع نصب ذخیره میشه رو بگید
Tofighi میگه:
در کل این مشکل عموما از کش مرورگر به وجود میاد.
اگه حداقل یک فایل .htaccess وجود داشته باشه که در پوشه‌ی مای‌بی‌بی یا پوشه‌هایی که مای‌بی‌بی توی اون‌ها هست کد کش کننده باشه این مشکل پیش میاد.
برای اینکه بررسی کنی مشکل از این هست یا نه.
از طریق دکمه‌ی کنترل، شیفت و N در مرورگهای کروم یا اپرا به قسمت private مرورگر برید که در این قسمت به هیچ عنوان کش یا کوکی ها ذخیره نمی‌شن و تست کنید که مشکل هنوز پابرجاست یا نه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
Sherlockholmz میگه:
اره از کد های کش کننده استفاده کردیم
خوب باید حالا چیکار کنیم؟
Sherlockholmz میگه:
یه نفر جواب بده دیگه
mellat میگه:
فایل هکسس رو فعلا تغییر نام بده ببین حل میشه ..Smile

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

-ufo- میگه:
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲، ۱۰:۱۴ ب.ظ)Sherlockholmz نوشته:  یه نفر جواب بده دیگه

به نظرم شما یک تاپیک در مرجع اصلی (mybb.com) ایجاد کن و سوال کن ببین اصلا میشه یهویی مای بی بی رو از Cpanel به Direct Admin انتقال داد ؟ یا باید مثلا قبلش با یه اسکریپتی دیتابیس رو هماهنگش بکنی ؟ یا تغییراتی بدی ؟
Tofighi میگه:
جواب داده شده، این کدها مشکلشون اینه که میان html رو هم کش می‌کنن! :| پس فقط به درد صفحات استاتیک که تغییری در اونها ایجاد نمی‌شه می‌خورن و استفاده از اونها باعث این مشکلات می‌شه. پس این کدها رو حذف کنید تا این مشکلات نیز رفع شود.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
Sherlockholmz میگه:
ببخشید دوستان عزیز که این تاپک قدیمی رو میارم ولی بنده خودم کانفیگور سرور هستم و حتما میشه که این کارو خودم تو سرور انجام دادم و هیچ ربطی به نوع اسکریپت نیست فقط نیاز به فول بک آپ هست
دوستان هیچ کدوم از کار ها جواب نداد ولی تحقیق کردم و برای دوستانی که این مشکل رو دارن میگم چیکار باید بکنن
اول از همه .htaccess رو پاک کنید و هر چی داخل htaccess.txt هست خالی کنید و بعد دوباره فایل .htaccess رو بسازین بعدش مشکل کپچا همونطور که توفیقی جان عزیز گفت از پروفایل پیشرفته س
اگر میخواین پروفایل پیشرفته رو داشته باشین پلاگین سوال امنیتی رو فعال کنید و کپچا رو غیر فعال !
درصورتی که سروری که روش میرید از وب سرور nginx استفاده میکرد بهتره کلا .htacceess رو پاک کنید
با تشکر
مشکل یا سوالی بود بپرسید درباره سرور اگر بتونم ج میدم
صفحه‌ها (2):