مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عدم عملکرد مدیریت درون خطی ارسالها

[پاسخ داده‌شده] عدم عملکرد مدیریت درون خطی ارسالها
سلام مدتیه که مدیریت درون خطی انجمنم کار نمیکنه. وقتی ارسالها رو انتخاب میکنم فقط نشون میده که (1) ارسال انتخاب شده حتی اگر مثلا 3 تا انتخاب کرده باشم. و وقتی میخوام تغییرات رو اعمال کنم میره توی یک صفحه و خطا میده: "شما ارسالی را جهت اعمال تغییرات مدیریتی انتخاب نکرده‌اید و یا دوره دسترسی مدیریت شما باطل شده است (بطور خودکار پس از یک ساعت عدم فعالیت). لطفاً ارسال‌هایی را انتخاب نمایید و مجدداً تلاش کنید." این مشکل میتونه در اثر چی باشه؟ نسخه انجمن آخرین نسخه هست و قالب هم قالب پیشفرضه

پاسخ
Tofighi میگه:
ارسال نوزده از تاپیک زیر رو بخونید. 
سhttp://my-bb.ir/Thread-مای-بی-بی-نسخه-ی-1-8-9-منتشر-شد?pid=37326#pid37326

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
صفحه‌ها (2):

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در انتظار پاسخ راهنمایی در مورد عملکرد امکان بهینه‌ سازی بانک اطلاعاتی در پنل ادمین ali_joon 0 211 ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ali_joon
Exclamation حل‌شده خطا در صفحه مدیریت انجمن Saeid.2020 1 253 ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Saeid.2020
  حل‌شده مهم»مشکل ورود به پنل مدیریت انجمن آشپزخانم 5 326 ۰۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali5866
  پاسخ داده شده مشکل در عدم ورود به محیط مدیریت mbegol 2 543 ۲۰ آبان ۱۳۹۴، ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده راست چین بودن کدهای قالب در مدیریت قالب ها amin_120 5 734 ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
Photo پاسخ داده شده نیاوردن کنترل پنل مدیریت f.c.saeed 4 360 ۲۵ خرداد ۱۳۹۴، ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Roohe_bimar
  حل‌شده مشکل نبودن پنل مدیریت در انجمن savalan 2 360 ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: savalan
  حل‌شده لطفا دقت کنید که ارسال‌های جدید در این انجمن نیاز به تایید مدیریت navids_mh 1 625 ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sohrab_mj

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir