مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (3):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
طرح جدید قالب

طرح جدید قالب
قالب واقعا زیبا شده. خسته نباشید.
اما میشه قالبای قبلی رو برای دانلود بزارید؟
(۱۹ دى ۱۳۹۲، ۰۶:۱۶ ب.ظ)Tofighi نوشته:  سلام.
قرار بود توی تولد یک‌سالگی سایت قالب جدید و یا به قولی قالب پنجم وب‌سایت رو رونمایی کنیم، ولی متاسفانه به دلیل مشکلات پیش اومده، امتحانات و ... نشد که بشه.
حالا قالب جدید وب‌سایت رو نمایی شد فقط چند نکته،
هرگونه استفاده از کدهای قالب، عکس ها و یا ایده‌ی قالب یا الهام گیری از این قالب به هر وجه شرعا حرام هست و قانونا هم ریپ و کپی برداری محسوب میشه و رضایتی نداریم، همچنین کسانی که کدهای قالب قبلی رو برداشتند هم بدونن که نفهمی خودشون و سطح سواد کم خودشون رو رسوندند و همچنین رضایتی از استفاده‌ی اونها نداریم.
هنوز هم حرف‌های زیادی برای گفتن داریم....
با سپاس - تیم مدیریت

مبارکه واقعا زیباست ! آدم دیوونه میشه Big Grin
قالب قبلی رو نمیشه بذارید بچه ها استفاده کنن ؟Blush
 ما عیدی می خواهیم از استاد توفیقی و برادران !
عیدی عیدی عیدی ...

(۱۹ دى ۱۳۹۲، ۰۸:۳۲ ب.ظ)ar 98 نوشته:  روانشناسی رنگها بسیار ضعیف .
از رنگ روشن بسیار استفاده شده . همین باعث میشه چشم خسته بشه .. قالب ها باید از رنگ ملایم استفاده کنن .. اینطوری کاربرا سریع میخوان بجواب برسن بذارن برن Smile از نظر کد نویسی خوبه .. توی پوسته ی قبلی با اون ظاهر ساده اما باز از نظر رنگها رنگ های ملایم تری بکار رفته بود . با اینکه کار باری ام نداشتیم تو انجمن پرسه می زدیم d: معمولا از این رنگها روشن توی مکان هایی مثل اطلاعیه . اخبار و ... که میخوان تو معرض دید باشه استفاده می کنن .
حالا از ما گفتن بود چشم ما که داره اذیت میشه .

روانشناسی رنگ‌ها ضعیف نیست! نگاه کن شما تا دیروز داشتی به قالبی نگاه می‌کردی که تقریبا رنگش سیاه و سفید بود و تیره بود، معلومه وقتی بعداز اون یه دفعه به یک قالب روشن نگاه کنی اینجوری می‌شه!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
فقط دکمه ها رو یه کم روش بیشتر کار کنید معرکه میشه . دکمه های قالب قبلی قشنگتر بود به نظرم میشه رو این دکمه ها هم یه کم بیشت کار کرد . چون زیاد مدرن نیست انگار مثل پلاستیک می مونه .

یه چیز دیگه آقای توفیقی این خط مورب روی پست بیت زیاد جالب نیست مثل پارچه مشکی که کنار عکس فوت شده ها می کشن می مونه . بهتره یه تصوی مثل شکلک آنلاین بودن و شکلک خواب بودن بذارید .

وقتی افزودن اعتبار رو میزنی آخرش این طوری میشه :
[بستن پنجره
در حالی که باید این طور بشه :
[بستن پنجره]
خیلی حساس نیست اما برای پشتبانی مای-بی-بی زشته!Heart
جناب توفیقی چطور میشه مثل سایت شما در دامنه اصلی پرتال رو قرار داد و در /index.php خود انجمن رو آموزشش هست ؟ اینو من خیلی نیاز دارم چون یه سایت جدید زدم .

(۲۳ دى ۱۳۹۲، ۱۲:۲۶ ق.ظ)salondaran نوشته:  جناب توفیقی چطور میشه مثل سایت شما در دامنه اصلی پرتال رو قرار داد و در /index.php خود انجمن رو آموزشش هست ؟ اینو من خیلی نیاز دارم چون یه سایت جدید زدم .
هر سوال تاپیک جدید...

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
ضمن اینکه از تغییر گروه بندی ها جا خوردمExclamation
به عرض جناب علیرضا جان هم برسانم یک مشکل در قالب موجود است که اقدام برای رفعش کنید سریعا :
قسمت بالای انجمن ها که نوشته مدیریت توسط اینجوری نام کاربری مدیر اون بخش رو نشون میده
مدیریت توسط: #STYLE_USERNAMES_GID16#،#STYLE_USERNAMES_GID19#
یعنی بجای نام کاربری دری وری تحویل میده
بازم تعجب منو بگیرید مردمExclamation
آقای توفیقی ما از دست شما چیکار کنیم ؟

صفحه‌ها (3):