مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
1 دهی مدال سیستم 8

سیستم مدال دهی 1.8
(۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۲۸ ب.ظ)hp618 نوشته:  سلام من از این پلاگین استفاده کردم و فارسی ساز هم از همین انجمن گرفتم اما موقعی که میخوام برای مدال نام تعیین کنم با فارسی مکشل داره و علامت ؟؟؟ میاد

علتش چیه؟

منم مشکل این دوستمون رو دارم. میشه راهنمایی دقیق کنید

با تشکر Heart

یه راه میشه از طریق کنترل پنل ادمین خود مای بی بی در ابزار تعمیر و نگهداری از طریق گزینه تبدیل به utf-8
اگه نشد یه راه دیگه اینکه در هاست به قسمت php My admin برید بعد در دیتابیس انجمنتون جدول myawards را پیدا کنید و تبدیلش کنید به utf-8
پاسخ
سلام وارد کنترل پنل هاستتون بشید و گزینه phpMyAdmin رو انتخاب کنید
توی صفحه باز شده روی دیتابیس خودتون که در نوار سمت چپ صفحه قرار داره کلیک کنید
در تب های بالای صفحه ی سمت راست روی operations کلیک کنید
و بعد از سلکتور تب Collation: گزینه utf8_persian_ci رو انتخاب کنید و روی GO کلیک کنیدتبریک میگم کار تمومه مدال های قبلی به صورت  ؟؟؟؟؟ باقی میمونن ولی مدال های جدید درست نمایش داده میشن برای ساخت دوباره همه مدال هارو حذف و از اول بسازید

موفق باشید
  Wink
پاسخ
صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir