مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سوال در مورد هاست

سوال در مورد هاست
با سلام و خسته نباشید من یه سوال در مورد هاستم دارم من یه هاست گرفتم که فایل منیجرش شبیه این هاسته : http://www.gigblog.irپسوردش ستش من واسه نصب پلاگین مشکل دارم وقتی میخوام پلاگین رو از حالت زیپ خارج کنم خودش یه پوشه میسازه و یا میگه این پوشه وجود دارد جایگذین بشود !!!!!اصلا پلاگین خودش نصب نمیشه چطوری روی اینطور هاست ها پلاگین رو نصب کنم؟ ممنونم منتظرم

I'M SPY
No More.....
farzadstar میگه:
اگر این رمز عبور و نام کاربری مال هاستتونه بردارینش چون هیچ مسئولیتی برای کسی نداره و هاستتون از دستتون بره دیگه نمیتونید پسش بگیرید(خیلی سخت).

درمورد پلاگین هم فکر کنم هاستتون رایگانه خوب تو رایگان کار یکم سخته اصلا سایتی که تو رایگان نصب بشه و بخواد استفاده بشه کلا به درد نمیخوره چه برسه به فروم . شما بله رو بزن شاید مثلا اگر تو فایل زیپ شما پوشه inc وجود داره و میخواهید اکسترکتش کنید چون این پوشه رو هاستتون هم وجود داره (مال انجمن ساز مای بی بی هستش) میگه روش بنویسم بزنید بله روش نمینویسه - توش مینویسه .

بیشتر سعی کنید از پلاگین استفاده نکنید و از قسمت آموزش انجمن های مای بی بی مثل سایت خودم به صورت دستی مقادیر رو وارد کنید تا سایتتون با مشکل روبرو نشه (حداقل تحت کنترل باشه)

http://asiandesign.ir/forum

allgames میگه:
نقل قول:اگر این رمز عبور و نام کاربری مال هاستتونه بردارینش چون هیچ مسئولیتی برای کسی نداره و هاستتون از دستتون بره دیگه نمیتونید پسش بگیرید(خیلی سخت).

درمورد پلاگین هم فکر کنم هاستتون رایگانه خوب تو رایگان کار یکم سخته اصلا سایتی که تو رایگان نصب بشه و بخواد استفاده بشه کلا به درد نمیخوره چه برسه به فروم . شما بله رو بزن شاید مثلا اگر تو فایل زیپ شما پوشه inc وجود داره و میخواهید اکسترکتش کنید چون این پوشه رو هاستتون هم وجود داره (مال انجمن ساز مای بی بی هستش) میگه روش بنویسم بزنید بله روش نمینویسه - توش مینویسه .

بیشتر سعی کنید از پلاگین استفاده نکنید و از قسمت آموزش انجمن های مای بی بی مثل سایت خودم به صورت دستی مقادیر رو وارد کنید تا سایتتون با مشکل روبرو نشه (حداقل تحت کنترل باشه)
ممنونم از جوابتون نه این هاست اصلی نیسه هاست اصلی فایل منیجرش شبیه این هاسته نمیشه وقتی میگم باز نویسی کن اون پوشه inc پلاگین رو با پوشه مای بی بی جاسازی میکنه که باعث میشه انجمن منفجر شه !!!!!
و یا یه پوشه ایجاد میکنه به نام همون پلاگین
یعنی چی پلاگین نصب نکنم؟
پس چطوری پلاکین تشکر و ..... رو قرار بدم من که کد php بلد نیستمتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gif

I'M SPY
No More.....
farzadstar میگه:
خوب هاستتون نیس نام کاربری و پس رو قرار بدید تا ببینم چطوریه

allgames میگه:
(۳۰ خرداد ۱۳۹۲، ۰۶:۰۱ ب.ظ)'farzadstar' نوشته:  خوب هاستتون نیس نام کاربری و پس رو قرار بدید تا ببینم چطوریه

خوب این اطلاعاتی که دادم در اولین پست برید داخل هاست شوید و هاست magic-games رو انتخاب کنید و وارد فایل منیجر بشید اون موقع خودتون میفهمید من چی میکشمتصویر: images/smilies/exclamation.gif

I'M SPY
No More.....
farzadstar میگه:
به اولین پستتون نگاه کنید حذف کردید رمز و یوزر رو

amhf میگه:
ببین دوست عزیز متاسفانه هر کس یه جور پلاگین هارو زیپ میکنه برای همین موقع اکسترکت ممکنه فایلت جای نامناسبی بره.بهترین روش اینه که پلاگینو که دانلود کردی رو سیستم خودت اکسترکتش کنی بعد بری فولدر inc رو زیپ کنی (در بعضی مواقع در کنار inc فولدر های دیگری هم هست که باید همه با هم زیپ بشن) بعد فایل زیپ رو در روت هاست (یعنی پوشه public_html ) آپلود کن و بعد اکسترکتش کن. ضمنا در حالت عادی نباید به پیغام موجود بودن فایل بربخوری (دقت کن موجود بودن فایل نه فولدر) اگر همچین پیغامی اومد بلی رو بزن تا کلا اکسترکت بشه.

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
allgames میگه:
(۳۰ خرداد ۱۳۹۲، ۰۷:۰۵ ب.ظ)'amhf' نوشته:  ببین دوست عزیز متاسفانه هر کس یه جور پلاگین هارو زیپ میکنه برای همین موقع اکسترکت ممکنه فایلت جای نامناسبی بره.بهترین روش اینه که پلاگینو که دانلود کردی رو سیستم خودت اکسترکتش کنی بعد بری فولدر inc رو زیپ کنی (در بعضی مواقع در کنار inc فولدر های دیگری هم هست که باید همه با هم زیپ بشن) بعد فایل زیپ رو در روت هاست (یعنی پوشه public_html ) آپلود کن و بعد اکسترکتش کن. ضمنا در حالت عادی نباید به پیغام موجود بودن فایل بربخوری (دقت کن موجود بودن فایل نه فولدر) اگر همچین پیغامی اومد بلی رو بزن تا کلا اکسترکت بشه.

ممنون دوست عزیز اما این هاست فایل منیجرش پوشه public hdml نداره من خیلی پلاگین نصب کردم و میکنم خیلی انجمن نصب کردم از توضیحاتت ممنونم اما مشکل من با این فایل منیجر ها اینه که موقع اکسترک میگه این پوشه وجود دارد ایا جایگزین شود و بشه ........

I'M SPY
No More.....
farzadstar میگه:
یک راه خیلی آسون وجود داره که خیلی عالیه و حتی کارباهاش از کار تو cpanel هم آسون تره اونم استفاده از ftp هستش مثلا از نرم افزار cuteftp میتونی استفاده کنی که لینکش هم تو ‍‍‍‍پایین بهتون میدم اگر آموزش هم خواستید تو گوگل جستجو کنید آموزش نرم افزارو \یدا میکنی .

یا حق

http://www.downloadha.com/1391/12/%D8%A8...-9-0-0-63/