مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سفید شدن صفحه افزونه

[پاسخ داده‌شده] سفید شدن صفحه افزونه

ببخشید من یک مشکلی شدید واسم پیش اومد و اونم این هست که وقتی تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم صفحه افزونه سفید شد
هر کاری میکنم بر نمیگرده
راهنمایی کنید لطفا

پاسخ
Tofighi میگه:
یکی از پلاگین‌هاتون مشکل داره (نسبت به غیرفعال کردن همه‌ی پلاگین‌ها کارکرد نامناسبی رو نشون میده!)

درکل غیرفعال کردن پلاگین‌ها از طریق تنظیمات برای یه سری کارهای جزئی ایجاد شده و نیازی نیست خیلی ازش استفاده کنید...

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation حل‌شده خطا در صفحه مدیریت انجمن Saeid.2020 1 91 ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Saeid.2020
  در انتظار پاسخ خاموش کردن صفحه خوش آمد گویی Abolfazl18 1 105 ۲۹ تير ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  پاسخ داده شده مشکل با خذف افزونه ها bivafadl 5 181 ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  حل‌شده مشکل لاگین در صفحه اصلی saniya 15 519 ۱۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: AzNet
  حل‌شده سوال خیلی مهم ! مشکل در صفحه اصلی ! mr.babak 1 249 ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: soltaneghalbha
  حل‌شده بازنشدن انجمن بعداز غیرفعال کردن افزونه ها mp100 11 809 ۱۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mp100
  پاسخ داده شده مشکل صفحه‌ی سفید در ثبت نام hasan1365 1 243 ۰۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: H4Mid
Question پاسخ داده شده مشکل سفید شدن وبالا نیامدن انجمن master p30t 5 309 ۰۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: behnam
  حل‌شده http://www.hostinger.co.uk هدایت شدن این این صفحه 3a31d 8 323 ۰۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: borhan

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir