مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ست کردن مای بی با دیتا لایف

[در انتظار پاسخ] ست کردن مای بی بی با دیتا لایف
Heart 
با سلام و وقت بخیر

ببخشید یه پرسش دارم خدمتتون

میخوام یه سایت ایجاد کنم با اسکریپت دیتا لایف انجی ولی میخوام بدونم میشه این سایت رو روی انجمن که مای بی بی میخوام بسازم ست بشه ؟ یعنی مثلا کاربر توی سایت ( دیتا لایف) ثبت نام کنه توی مای بی بی هم اسمش درج بشه و دیگه نیاز نباشه توی انجمن ثبت نام کنه با همون نام کاربری سایت وارد انجمن هم بتونه بشه ایا همچین امکانی هست روی دیتالایف و مای بی بی؟ از وردپرس خبر دارم ولی میخوام دیتا لایف بزارم برای سایتم ایا امکانش هست؟ ممنون Heart
پاسخ
محمد محمدی22 میگه:
با سلام امکانش نیست اما توی سایت سازنده هم سرچ بفرمایید
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پاسخ داده شده استاتیک کردن نشانی (لینک) مطالب در MyBB Mahshid 1 94 ۱۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
  در انتظار پاسخ اضافه کردن مای کد اپارات badland 3 142 ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: badland
  در انتظار پاسخ نوفالو کردن لینک های خروجی Ehssan_it 1 92 ۱۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hamidkag
  حل‌شده غیرفعال کردن دسترسی ادمین mohammad71 2 337 ۰۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammad71
  پاسخ داده شده ارور اتفاقی دیتا بیس daneshjoo 23 1,000 ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mx13
  حل‌شده مشکل پیام خصوصی در اضافه کردن دوست sarmadi 1 298 ۰۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده غیرفعال کردن تغییر رنگ در پوسته nesil sco1385 5 447 ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  حل‌شده مشکل بعد از غیر فعال کردن همه پلاگین ها آشپزخانم 3 398 ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  پاسخ داده شده خطا در ارسال کردن AzNet 2 391 ۲۱ دى ۱۳۹۴، ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: AzNet
  حل‌شده اضافه کردن خاصیت alt به تصاویر داخل پست ها امیر خان 6 761 ۱۸ دى ۱۳۹۴، ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: امیر خان

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir