مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سئو

سئو
سلام
من یک دامین داشتم که یک سال پیش حدود صد تا مطالب با اون دامین در گوگل ایندکس شده بود ولی بنا به دلایلی کل سایت رو حذف کردم ولی الان باز میخوام که با اون دامین سایت جدیدی رو راه اندازی کنم، به نظر شما این دامین از نظر گوگل مشکلی نداره؟ الان هم که خالی هستش صفحه اصلی ایندکس هستش، (ایندکس های قبلی کلا حذف شدند از گوگل)
ممنون میشم دوستانی که به سئو وارد هستش راهنمایی کنن.
پاسخ
چه مشکلی میتونه داشته باشه؟
دامنه بعد ی مدت بی فعالیت باشه و مطلبی درئون اون ارسال نشه چجوری ایندکس بشه ؟؟
الانم ک حذف شدن ایندکس قبلی 
ایرادی نداره

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
سلام
منظورم این بود که اگه یک سایت که ایندکس داره تو گوگل اگه پیوندهای یکتای سایت رو تغییر بده از نظر سئو و گوگل به مشکل می خوره، مشکل من هم به نوعی شبیه به اینه که ایندکس داشتم و کل سایت رو حذف کردم و بالای 100 مطلب ایندکس شده در گوگل تبدیل شدن ب ه ارور 404.
پاسخ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۰۴ ب.ظ)outumnsadness نوشته:  سلام
منظورم این بود که اگه یک سایت که ایندکس داره تو گوگل اگه پیوندهای یکتای سایت رو تغییر بده از نظر سئو و گوگل به مشکل می خوره، مشکل من هم به نوعی شبیه به اینه که ایندکس داشتم و کل سایت رو حذف کردم و بالای 100 مطلب ایندکس شده در گوگل تبدیل شدن ب ه ارور 404.

درود 
ببین برادر من شما کلا دیگه مطالب و حذف کردی ..
هیچ مشکلی از نظر گوگل نداره 
فقط اون 100 مطلبی ک حذف شده رو میتونی ایندکس کنی رو صفحه اصلی 
برو وبمستر تولز سایتت بررسی کن

بــی تو تنهــــــام
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir