مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (3):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
زیر انجمن به سبکی متفاوت و زیبا

زیر انجمن به سبکی متفاوت و زیبا
سلام آموزش زیرانجمن زیبا با 2 حالت و قابل دستکاری برای همه افراد
نویسنده: mybb

خب به مسیر زیر بروید

قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Bit Templates >

و forumbit_subforums رو ویرایش کنید

کد:
<style>.button2 {border:1px solid #CCC;background: #FFFFFF;font-weight:bold;-moz-border-radius-topleft: 8px;-moz-border-radius-topright: 8px;-webkit-border-top-left-radius: 8px;-webkit-border-top-right-radius: 8px;border-top-left-radius: 8px;border-top-right-radius: 8px;-moz-border-radius-bottomleft: 8px;-moz-border-radius-bottomright: 8px;-webkit-transition: background-color 1s;-moz-transition: background-color 1s;-o-transition: background-color 1s;-ms-transition: background-color 1s;transition: background-color 1s;}.button2:hover {background-color: #F5F3F4;}</style>
<fieldset class="button2"><legend><b><strong>{$lang->subforums}</strong></b></legend>
{$sub_forums}
</fieldset>

خب به همین سادگی برای ویرایش رنگ ها کافیه فقط کد background که کد رنگ هستش رو ویرایش و کد رنگ جدید وارد کنید

با سپاس از همه دوستان

نمونه:

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

دوست من همیشه برای کارهاتون حداقل یه عکس نمونه قرار بدین که کاربرا ببینن آیا از نظر اونا خوبه و به انجمنشون میاد یا نهتصویر: images/smilies/blush.gif
اینجوری کاربر باید خودش بره امتحان کنه و یه کم وقت گیر و اعصاب خورد کن میشه چون ممکنه با سلیقش جور نباشهتصویر: images/smilies/heart.gif
به هر حال ممنونتصویر: images/smilies/sad.gif
دوست خوب من پیام خصوصی رو برای اینکارا اختراع کردن ممنون بابت تذکر

کد قرار داده شده مشکل داره لطفا بررسی کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
مشکل از ادیتور توفیق جان از هرجا بخوام کپی کنم باید اول تو نوت پد کپی پیست کنم ادیتور مشکل فنی داره برسی بشه کد درست شده

چطور میتونم فونت  زیر انجمن کوچیک تر کنم؟
(۰۱ فروردین ۱۳۹۲، ۱۱:۲۳ ق.ظ)'farshid142' نوشته:  چطور میتونم فونت  زیر انجمن کوچیک تر کنم؟

کد زیر را به کلاس اضافه کنید
کد:
font-size:Xpx;
به جای x مقدار دلخواه را قرار دهید

در پست اول نمونه پیوست شود دوست عزیز تصویر: images/smilies/lightbulb.gif

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress
ارسال ها و موضوع هم مربوط به همین کد میشه؟ اگه آره تغییر نکرد, و فقط کادر دور انجمن ها اومد؟

زندگیمو میسازم اونجوری که میخوام

.....
....
...
..
.

تصویر: http://upload.tehran98.com/img1/2gdx3qh9cmofkol29z7m.png
خیر ، فقط زیر انجمن ها تغییر پیدا می کنن

تصویر: http://toolsdl.com/banner2.gif

صفحه‌ها (3):