مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ریدایرکت شدن خودکار صفحه س اصلی انجمن

ریدایرکت شدن خودکار صفحه س اصلی انجمن !
با سلام ، یه نفر به من پلاگین ادیتور رو داد من نصبش کردم (فایل .htaccess جایگزین کرد) حالا پلاگین غیر فعال هم هست اما انجمن صفحه ی سفید هست و ریدایرکت میشه (ریدایرکت رو هی تکرار میکنه و انتقال نمیده به ادرس دیگه)
http://www.uigd.ir
لطفا راهنمایی کنید !Angry
mybb میگه:
خب فایل htaccess رو حذف کنید یا کد های داخلش رو بردارید

IMAN.K میگه:
ولی من پیداش نمیکنم ! (پنهان هست)
وقتی از پک اصلس مای بی بی هم اپلودش میکنم جایگزین اون نمیشه !

mybb میگه:
به پشتیبانی هاستتون بگید

wildbuzz میگه:
سلام
اگر هاستتون Cpanel هست هنگام ورود به file manager تیک گزینه Show hidden files رو بزنید.
تصویر: http://www.inmotionhosting.com/support/images/stories/cpanel/file-manager/show-hidden-files/how-to-show-hidden-files-within-the-cpanel-file-manager.gif

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار دادن لینک در انجمن bivafadl 6 1,145 ۲۶ تير ۱۳۹۳، ۰۵:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  اپلود نشدن مدال ها بعد از فعال سازی مدال در انجمن artakop 4 1,321 ۲۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mellat
  مشکل نصب پلاگین سپاس و اخرین ارسالهای انجمن vahid800 15 1,667 ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: alireza_k
  مشکل اجرا نشدن پلاگین اطلاعیه های انجمن artakop 3 1,158 ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۲۱ ب.ظ
  مشکل همیشگی ضمیمه ها بعد از اپریگد انجمن و فعال سازی گوگل سئو javadth 3 717 ۲۷ دى ۱۳۹۲، ۱۲:۴۲ ق.ظ
  مشکل سن انجمن gentelman 5 646 ۲۵ آبان ۱۳۹۲، ۰۵:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mellat
  سوال در مورد ادیتور پیشرفته انجمن dativ 1 795 ۰۱ مهر ۱۳۹۲، ۰۹:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farsi200
  مشکل در نشان دادن تصاویر انجمن meshki poosh 9 1,164 ۲۹ شهریور ۱۳۹۲، ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: meshki poosh
  مشکل در هم اندازه کردن تصویر با انجمن ♥ Alone Boy ♥ 1 710 ۱۵ مرداد ۱۳۹۲، ۰۴:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: kineh
  چگونه یه پلاگین را کاملا از انجمن حذف کنیم sir_rahim 9 1,275 ۲۰ تير ۱۳۹۲، ۰۳:۳۲ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir