مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
روش راه اندازی سایت

روش راه اندازی سایت
سلام اساتید محترم من میخوام یه سایت و انجمن راه اندازی کنم ولی نمیدونم باید چه کارهایی بکنم از هزینه هاشم چیزی نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید.
تنها کاری که میدونم اینکه رفتم توی تو سایت www.nic.ir سایتی که میخواستم اسمشو ثبت کردم و 12 ماه رو انتخاب کردم فقط مونده 16 هزارتومن بریزم به حسابشون.
دیگه از اینجا به بعدشو نمیدونم که چی نیاز درام و چه جوری باشه بهتر و مرقون به صرفه تره مثلا میخوام ببینم به جز اینکه سایت من ثبت شد دیگه چی نیاز دارم که بتونم سایتم رو راه اندازی کنم که بشه توش فعالیت کرد و کاربر بیاد توش.
 لطفا دقیق توضیح بدین من خیلی به این موارد اشنایی ندارم هزینه هاشم اگر بفرمایید ممنون میشم،چون نمیخوام خیلی هزینه کنم.   

••CentOS•• میگه:
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۱:۳۸ ب.ظ)vahid800 نوشته:  بله این قیمتی هست که اونجا زده در لیستش:

http://www.talahost.com/domain-prices.htm

دوست عزیز منظورشون این هست که اگر فقط ثبت دامین باشه 4000 تومان
  • هزینه با هاست : منظور این است که اگر همراه با دامنه هاست نیز بخرید هزینه دامنه به این صورت محاسبه می شود
  • هزینه بدون هاست : یعنی اگر فقط قصد خرید دامنه دارید و هاست را قبلاً خریداری کردید یا می خواهید از جای دیگری هاست بگیرید.
خودشونم گفتن Smile

تصویر: https://pardazit.net/images/pardazit.net-468-60.gif
vahid800 میگه:
من احساس میکنم این مبلغ رو توی این سایت از کسی که سایت میخواد ثبت کنه دریافت میکنن بعد دوباره هدایتمون میکنن به سایت ایرنیک که اونجا هم دوباره یه مبلغی رو از ما میگیرن.

••CentOS•• میگه:
نه دوست عزیز

در صورت تمایل با شماره 09135967945 تماس بگیرید (صناعی) تا واستون راه اندازی کنم (رایگان)

تصویر: https://pardazit.net/images/pardazit.net-468-60.gif
Security میگه:
اره این هم حرف خوبیه
ولی تنها کار کردن و اکه بخوای اکی شی خیلی سخته
ولی به هر حال براتون آرزوی موفقیت دارم 
خواستید میتونم براتون  مای بی بی نصب کنم با پلاگینش و پوسته 
هاستی که من 3 سال هست استفاده میکنم تاحالا بهتر بوده ماهانه برای هر گیگ 5 تومن  البته 2گیگ 8 تومن 
یعنی به چشم نمیاد Big Grin
vahid800 میگه:
واقعا نمیدونم چطوری باید ازتون تشکر کنم خیلی لطف کردین.

الان همه چیز رو فهمیدم که چی به چیه یعنی اون قیمتها و نوع هاست و هاستینگ که به خدمات رو ارائه میده.

اقای صناعی عزیز خیلی لطف کردین با اجازه تون شماره تماس رو سیو کردم تا در صورت نیاز مزاحمتون بشم.

از شما هم سکوریتی عزیز تشکر میکنم انشالله کار ثبت که تموم شد مزاحم شما هم میشم حتما به کمک همه شما نیاز دارم.

الان توی انتخاب اسم دامنه به گیر کردم بد نیست نظر شمارو هم بپرسم موضوع سایت و زمینه کاری که میخوام انجام بدم البته چندتا از همکارای منم هستن مرتبط با موسیقی هست کار ما ساختن موزیک و نواختن سازهای کلاویه ایه مثل پیانو و کیبورد که بیشترین طرفداران در دسته سازهای کلاویه ای کیبورد رو میپسندن.

دوست ندارم برند یه کیبورد یا پیانو رو واسه سایت انتخاب کنم چون خیلی خیلی دیگه تکراری شده هر کسی که سایت میزنه اول میره سراغ برندها و تو دامینهای مختلف ثبتش میکنه ما چون کارمون فقط به کیبورد و برند خاصی ختم نمیشه میخوام یه اسم کلی و وسیعتر انتخاب کنم که نه سخت باشه نه طولانی و هم اینکه طرف با دیدنش سریع تشخیص بده این سایت مربوط به چه چیزی هست.

Security میگه:
حتماً

دامنه  honarma.ir  فک کنم آزاده
میشه مثلاً انجمن هنر ما که توش میتونی کار های خودتون و دوستاتون و بذارید
چون انجمن موسیقی ایناست قبل اینکه پوسته ای بخرید بهتون بگم به نظر من با آقای Kog درتماس باشید تا پوسته ی honar در wikivb رو برای شما تبدیل کنه 
اینطوری مطمئاً بهترین خواهد بود 
اینم عکس ازش
تصویر: http://20up.ir/di-1BYO.png
این فقط نظر بود
Heart

موفق باشی
amhf میگه:
دوست عزیز نمایندگان ایرنیک چون به قیمت کلی امتیاز دامین ها رو میخرن براشون ارزونتر در میاد برای همین شما اگر بخواید مستقیم از ایرنیک خرید کنید باید مبلغ بیشتری بپردازید. وقتی شما به نماینده ایرنیک مبلغی بپردازید ایشون نماینده مالی شما میشن و از اکانت خودشون هزینه شما رو میپردازن و نیاز به پرداخت مجدد نیست. فقط کافیه در ایرنیک یه حساب بسازید و هندلشو به سایت نماینده بدید...

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
vahid800 میگه:
سلام مجدد خدمت دوستان و اساتید عزیز

بنده امروز دامنه خودمو توی یکی از نمایندگی های ایرنیک ثبت کردم بعد از طرف ایرنیک ایمیل اومد که مدارکی تعهد نامه بفرستم براشون منم از کارت ملی بعلاوه نوشتن مشخصات و امضای خودم یه عکس گرفتم براشون فرستادم ولی هنوز هیچ پیامی برام نیومده که تائید شده باشه حالا شک دارم که نکنه توی ارسال مدارک یا توی قسمت ( مدیریت رابطه های مجاز) اشتباهی کرده باشم.

ولی به فهرست تمامی دامنه های خودم که میرم اینو نوشه
(رزرو شده (در انتظار تایید مدارک, پرداخت شده)     

مگه چقدر طول میکشه تا تائید بشه؟

اگه اشکالی نداره ادرس دامنه ای که ثبت کردم بدم یه نگاهی بندازین.

خلاصه بدجور ریختدم بهم همش فکر میکنم شاید یه اشتباهی کردم.!!!
vahid800 میگه:
تو قسمت  (مدیریت رابطه های مجاز)  همه قسمتها رو تیک خودم و نمایندگان زدم حالا به نظر شما درسته یا نه؟

اینم گذینه هایی هست که توضیح دادم.

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز: 
هﻤﻪ 
 ﺧﻮدم و ... 
 ﺷﻨﺎﺳﻪ هﺎی آﺷﻨﺎ
 ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎن
راﺑﻂ اداری:

هﻤﻪ
 ﺧﻮدم و ... 
 ﺷﻨﺎﺳﻪ هﺎی آﺷﻨﺎ
 ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎن
راﺑﻂ ﻓﻨﯽ:

هﻤﻪ
 ﺧﻮدم و ... 
 ﺷﻨﺎﺳﻪ هﺎی آﺷﻨﺎ
 ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎن
راﺑﻂ ﻣﺎﻟﯽ:

هﻤﻪ
 ﺧﻮدم و ... 
 ﺷﻨﺎﺳﻪ هﺎی آﺷﻨﺎ
 ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎن

soltaneghalbha میگه:
درود
24 ساعت یا همون یک روز کاری وقت  میبره که دامین شما در صورت تایید مدارک فعال بشه
اگر هم مدارکی که فرستادین تایید نشه باز براتون ایمیل میاد که مجددا بفرستید
موفق باشید Heart

اس جی دیزاینر
بپرسم ؛ محلی برای آموزش و رفع مشکلات
=====================
طراحی انواع سایت ، قالب ، ترجمه ی قالب و افزونه و .... .
My Id : soltaneghalbha2008
صفحه‌ها (2):