مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
راه اندازی انجمنی مشابه نمونه

[پاسخ داده‌شده] راه اندازی انجمنی مشابه نمونه
سلام خدمت اساتید MyBB

بنده قصد دارم با MyBB و ادغام اون با وردپرس یه سایتی مثل سایت http://www.nowaroos.com راه اندازی کنم.
حالا سوال اینکه انجمن رو با وردپرس ادغام کنیم یا وردپرس رو با انجمن ست کنیم؟
آیا قالبی تو همین سبک وجود داره؟ اون مطالب وردپرس رو چطور باید اونجا قرار داد؟ باکس های تبلیغاتی رو چطور؟
تقریبا امکانات مثل همین سایت رو لازم داریم و ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

از همینجا پیشاپیش به مدیران عزیز خسته نباشید میگم و تشکر میکنم Heart
پاسخ
Tofighi میگه:
درکل امکاناتی که یک انجمن داره رو نمیشه توی وردپرس با همون کیفیت پیدا سازی کرد... کاری که این سایت انجام داده کار ساده‌ای هست، یه تغییرات توی قالب مای بی‌بی انجام داده و یک فایل index.php سازگار با مای بی‌بی برای صفحه‌ی نخست نوشته که مطالب وردپرس‌اش (با ساب‌دامین cafe) رو نمایش میده.

درکل بدون دانش php نمیتونید به این کیفیت سایتی رو بسازید. ولی این سایت هیچ کدومو باهم ادغام نکرده.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
AliFatehi میگه:
(۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۲۹ ب.ظ)Tofighi نوشته:  درکل امکاناتی که یک انجمن داره رو نمیشه توی وردپرس با همون کیفیت پیدا سازی کرد... کاری که این سایت انجام داده کار ساده‌ای هست، یه تغییرات توی قالب مای بی‌بی انجام داده و یک فایل index.php سازگار با مای بی‌بی برای صفحه‌ی نخست نوشته که مطالب وردپرس‌اش (با ساب‌دامین cafe) رو نمایش میده.

درکل بدون دانش php نمیتونید به این کیفیت سایتی رو بسازید. ولی این سایت هیچ کدومو باهم ادغام نکرده.

خیلی ممنون.
منظورم از ادغام اون قسمت آخرین ارسالها و نمایش آمار انجمن بود.
خوب یعنی یک صفحه ایندکس با چه کدهایی باید قسمتهایی مثل این سایت داشته باشه.
خوب یعنی نمیشه بجای صفحه php خالی اونو  توی وردپرس انجام داد و include کرد توی برگه ها یا صفحه php در وردپرس؟
پاسخ
Tofighi میگه:
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۳۹ ب.ظ)AliFatehi نوشته:  
(۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۲۹ ب.ظ)Tofighi نوشته:  درکل امکاناتی که یک انجمن داره رو نمیشه توی وردپرس با همون کیفیت پیدا سازی کرد... کاری که این سایت انجام داده کار ساده‌ای هست، یه تغییرات توی قالب مای بی‌بی انجام داده و یک فایل index.php سازگار با مای بی‌بی برای صفحه‌ی نخست نوشته که مطالب وردپرس‌اش (با ساب‌دامین cafe) رو نمایش میده.

خیلی ممنون.
خوب یعنی نمیشه بجای صفحه php خالی اونو  توی وردپرس انجام داد و include کرد توی برگه ها یا صفحه php در وردپرس؟

این راهم میشه، برای آخرین ارسال‌ها یه سری آموزش منتشر شده بود قبلا، میتونید از همونا استفاده کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
AliFatehi میگه:
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۱۵ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۳۹ ب.ظ)AliFatehi نوشته:  

خیلی ممنون.

این راهم میشه، برای آخرین ارسال‌ها یه سری آموزش منتشر شده بود قبلا، میتونید از همونا استفاده کنید.

میشه لینک آموزش رو بدید یا اینکه دقیقا چی سرچ کنم؟
پاسخ
mp100 میگه:
از این آموزش میتونید استفاده کنید

http://my-bb.ir/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%8...8%B1%D8%B3
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir