مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
راهنمایی

راهنمایی
Star 
درود و سلام .من چند وقیه انجنی زدم بر پایه وی بی...ولی دچار مشکلات مثل سرعت لود و هک شدن و غیره داشتم..دوستان گفتن که به مای بی بی..برم..ایا امکان داره بدن حذف اطلاعات به بی بی بیام..و ایا از بی بی واقعا راضی هستین ؟
دوستان نظری..پیشنهادی دارن ارائه کنند..ممنون
life میگه:
تصویر: images/smilies/wink.gifتصویر: images/smilies/wink.gifوی بی برای تازه کارا خیلی سخت و پیچیدس!وی بی فقط گرافیکی یکم!!ولی مای بی بی ی چیزه دیگستصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: images/smilies/dodgy.gif
به نظر من که مای بی بی از ویی بی که نال شده خیلی بهتره!!قالباش هم رو به بهتره
prist میگه:
البت من با وی بی کامل اشنا هستم..مشکلی ندارم و انجمنم با وجود وقت کمی هست که زدم خیلی عالی اومده بالا..فقط خودم نوع بی بی خوشم میاد..ضمنا مشکل نال شده هم هست..الان لایسنس گرفتن..هزینه زیادیه..وی بی نوع اخرین ارسال و هکها دستت بازه..که البت نمیدونم بی بی شاید بهترم باشه
life میگه:
مای بی بی امکاناتش عالیه!!تو هر هکش تو وی بی یا پلاگین تو مای بی بی سر تره!مثلا چت روم مای بی بی خیلی کامل تر از وی بی هست!!!!تو همه چیز بهتر از وی بی هست به جز قالب هاش که وی بی گرافیکی تره!!اونم که تازگیا قالبایی رو میبینم از اقای توفیقی و بقیه که نشان دهنده پیشرفت خیلی زیاد مای بی بی تو قالباستصویر: images/smilies/smile.gif
prist میگه:
ممنون..واقعا امیدوارم کردی..قراره تو دوروز اینده به جمع شما بپیوندیم..
life میگه:
تصویر: images/smilies/wink.gifتصویر: images/smilies/wink.gifخوش اومدی به جمع ما دوست من!اگ میشه ادرس انجمنت رو هم بزار که هرروز شاهد پیشرفت انجمنت باشیم
prist میگه:
درود اینم ادرس انجمن الان فعلا وی بی هستم..اطلاعیه دادم میخوایم کوچ کنیم Smile

http://www.persianstalker.ir/
life میگه:
تصویر: images/smilies/smile.gifتصویر: images/smilies/smile.gifانجمن خوبی هست!!با ارزوی موفقیت برای شماتصویر: images/smilies/wink.gif
amhf میگه:
امکانات زیادی هست که وی بی داره اما مای بی بی نداره ، برنامه نویس ها و طراح ها سعی بر این دارن تا این کمبود ها رو با پلاگین ها جبران کنن البته قرار نیست ما وی بی رو ملاک قرار بدیم و بخوایم از مای بی بی به اون برسیم. هر کس راه خودشو طی می کنه  اما به کل وی بی یه امکاناتی به صورت پیش فرض داره که مای بی بی نداره.پلاگینهاش نوشته شده اما خیلی هاشون نمی تونن با هم هماهنگی لازم رو داشته باشن. ضمن این که وقتی یه چیزی در پایه یک سیستم وجود داره خیلی بهتر از پلاگینه.
اما مای بی بی کلن سبکتر ، و ساده تره . سی ام اس مجانی داره و در هاست های سبکتر می تونه نصب بشه و احتیاج به وارز بودن نداره بنابراین هاستش ارزون تره. اکثر خدمات پشتیبانی هاش هم مجانیه ...
اگر شما می خوای به مای بی بی مهاجرت کنی می تونی از سیستم مرج استفاده کنی تا اطلاعات وی بی تبدیل بشه. اما پسورد ها تبدیل نمیشه و همه کاربران باید دوباره (فراموشی پسورد) بزنن تا پسورد به ایمیلشون ارسال بشه.

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
prist میگه:
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۰۷:۰۴ ب.ظ)'amhf' نوشته:  امکانات زیادی هست که وی بی داره اما مای بی بی نداره ، برنامه نویس ها و طراح ها سعی بر این دارن تا این کمبود ها رو با پلاگین ها جبران کنن البته قرار نیست ما وی بی رو ملاک قرار بدیم و بخوایم از مای بی بی به اون برسیم. هر کس راه خودشو طی می کنه  اما به کل وی بی یه امکاناتی به صورت پیش فرض داره که مای بی بی نداره.پلاگینهاش نوشته شده اما خیلی هاشون نمی تونن با هم هماهنگی لازم رو داشته باشن. ضمن این که وقتی یه چیزی در پایه یک سیستم وجود داره خیلی بهتر از پلاگینه.
اما مای بی بی کلن سبکتر ، و ساده تره . سی ام اس مجانی داره و در هاست های سبکتر می تونه نصب بشه و احتیاج به وارز بودن نداره بنابراین هاستش ارزون تره. اکثر خدمات پشتیبانی هاش هم مجانیه ...
اگر شما می خوای به مای بی بی مهاجرت کنی می تونی از سیستم مرج استفاده کنی تا اطلاعات وی بی تبدیل بشه. اما پسورد ها تبدیل نمیشه و همه کاربران باید دوباره (فراموشی پسورد) بزنن تا پسورد به ایمیلشون ارسال بشه.

ممنون بابت راهنمایی جامع و کامل...الان دیگه داریم کارا درست کنیم..بیایم مای بی بی..امیدوارم مشکلی پیش نیاد