مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دوتا سوال در مورد لینک

دوتا سوال در مورد لینک
سلام دوستان
دوتا سوال دارم.
یک: چطوری میتونم لینک سایت کاربران که توی پروفایلشون هست رو نوفالو کنم؟
دو: من تیک نوفالو شدن امضا رو برای همه ی گروه های انجمنم به ز مدیر کل زدم اما با این وجود بعضی کاربران لینک های داخل امضاشون نوفالو نمیشه ! لطفاً کمک کنید.

Masoud_MI میگه:
سلام دوست عزیز

راجع به سوال اول: سرچ کنید

سوال دوم: از گزینه هایپرلینک استفاده کردن و یه ابر پیوند به آدرسشون اضافه کردن به این خاطر اینطوری شده
در اصل نوفالو شده اما اونها از طریق امکان افزودن لینک پیوند تونستن آدرسشون رو فالو کنند

موفق باشید

yavar99 میگه:
الان چطوری باید نوفالوشون کنم؟
اگر میشه یکم واضح تر این هایپر لینک رو توضیح بدید؟
Masoud_MI میگه:
دوست عزیز هایپرلینک یعنی اینکه شما به یک متن، تصویر، یا... لینک اضافه کنید که از طریق دکمه "گنجاندن پیوند" که در ادیتورها هست موجوده. حالا این متن می تونه همون آدرس نوفالو شده هم باشه

تنها کاری که من بلدم و میگم باید بکنید اینه که تک تک امضاشون رو ویرایش کنید و بعد از انتخاب امضاشون، دکمه" حذف (برداشتن) پیوند" رو بزنید اما شاید راههای آسونتری هم از طریق اعمال کد در دیتابیس وجود داشته باشه
موفق باشید

yavar99 میگه:
(۲۴ آذر ۱۳۹۱، ۰۴:۲۰ ب.ظ)@-Hoosk-@ نوشته:  سلام
شاید شما بخواهید لینک سایت های کاربران را NOFOLLOW کنید تا از شما بازدیدی دریافت نکنند و توسط گوگل سایت شما شناخته نشند.
به قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب ها Post Bit > قالب postbit_www بروید
کد زیر را جایگزین کد های موجود کنید
کد:
<a href="{$post['website']}" rel="nofollow" target="_blank">

با این روش که لینک سایت که توی پروفایل کاربران هست نوفالو نمیشه ! چطوری باید اون رو نوفالو کنیم؟ لطفاً کمک کنید.
yavar99 میگه:
میگم سیستم نوفالو کردن لینک توی مای بی بی کلاً اشکال داره ! شما کد زیر رو توی امضاتون توی هر انجمن مای بی بی بذارید نوفالو نمیشه ! میخواد انجمن ایران فروم بزرگترین انجمن مای بی بی باشه میخواد انجمنی باشه که دو روزه تاسیس شده توی هیچ کدوم با این کد لینک نوفالو نمیشه !
اینم کد:
کد:
[align=center][url=http://www.exeample.ir][color=#FF1493][size=medium][b]لینککککک[/b][/size][/color][/url][/align]

آقای توفیقی میگم شما نمی تونید این مشکل رو به تیم اصلی مای بی بی گزارش بدید؟ من موندم چرا تو کل دنیا هنوز کسی این مشکل رو کشف نکرده و گزارش نداده ! بهشون.
حواستون باشه این کشف بزرگ باید توی کل کتاب های جهان به اسم من ثبت بشه Big Grin
نه جدی، آقای توفیقی حتما گزارش بدید تا در نسخه های بعدی تصحیحش کنند. من خودم نمیدونم باید چطوری گزارش بدم وگرنه گزارش میدادم.
مرسی
Tofighi میگه:
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۵ ب.ظ)yavar99 نوشته:  میگم سیستم نوفالو کردن لینک توی مای بی بی کلاً اشکال داره ! شما کد زیر رو توی امضاتون توی هر انجمن مای بی بی بذارید نوفالو نمیشه ! میخواد انجمن ایران فروم بزرگترین انجمن مای بی بی باشه میخواد انجمنی باشه که دو روزه تاسیس شده توی هیچ کدوم با این کد لینک نوفالو نمیشه !
اینم کد:
کد:
[align=center][url=http://www.exeample.ir][color=#FF1493][size=medium][b]لینککککک[/b][/size][/color][/url][/align]

آقای توفیقی میگم شما نمی تونید این مشکل رو به تیم اصلی مای بی بی گزارش بدید؟ من موندم چرا تو کل دنیا هنوز کسی این مشکل رو کشف نکرده و گزارش نداده ! بهشون.
حواستون باشه این کشف بزرگ باید توی کل کتاب های جهان به اسم من ثبت بشه Big Grin
نه جدی، آقای توفیقی حتما گزارش بدید تا در نسخه های بعدی تصحیحش کنند. من خودم نمیدونم باید چطوری گزارش بدم وگرنه گزارش میدادم.
مرسی
من نمیتونم این مشکل رو تایید کنم چون توی تست در نسخه‌ی ۱.۶.۱۳ دیدم که اصلن این مشکل وجود نداره! Smile

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
yavar99 میگه:
آها مای بی بی من 1.12 هست. یعنی ممئنید این مشکل حل شده؟ ولی میگم توی همین انجمن هم این مشکل هست ها.... الان لینک داخل امضای من رو نگاه کنید نوفالو نیست.... فقط از انتقال دهنده ی خودتون استفاده شده، همین.
Tofighi میگه:
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۳۲ ب.ظ)yavar99 نوشته:  آها مای بی بی من 1.12 هست. یعنی ممئنید این مشکل حل شده؟ ولی میگم توی همین انجمن هم این مشکل هست ها.... الان لینک داخل امضای من رو نگاه کنید نوفالو نیست.... فقط از انتقال دهنده ی خودتون استفاده شده، همین.
هم nofollow هست و هم از انتقال دهنده لینک استفاده شده! Smile
نمیدونم شما دقیقن میدونی nofollow یعنی چی یا نه ولی کد زیر کد html امضای شما هست! Smile
کد پی‌اچ‌پی:
<a rel="nofollow" href="http://go.my-bb.ir/?g=http://www.fundoon.ir" target="_blank"><span style="color: #FF1493;"><span style="font-size: medium;"><span style="font-weight: bold;">سایت تفریحی فان دون حس خنده و شادی</span></span></span></a

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
yavar99 میگه:
آره درسته. قشنگ ندیدمش. دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم شهریور 91 بود که با تگ نوفالو آشنا شدم. البته تگ که نیست صفت تگ a هست.
صفحه‌ها (2):