مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری
بسم الله الرحمن الرحیم

گروه پشتیبانی مای بی‌بی در ایران جهت تکمیل کادر مدیریتی خود، از علاقه‌مندان در موارد زیر دعوت به همکاری می‌کند.
  1. آشنایی با دو نسخه‌ی مای بی‌بی ۱.۶ و ۱.۸ برای بازنویسی محصولات ۱.۶ برای نسخه‌ی ۱.۸
  2. افرادی که با مای بی‌بی و امکانات آن آشنایی کامل دارند، برای بهبود بخش آموزش‌ها و نوشتن آموزش‌ها جدید
  3. افرادی که به زبان انگلیسی آشنایی دارند، برای ترجمه‌ی آموزش‌ها از وب‌سایت mybb.com
  4. آشنایی به زبان انگلیسی، Git و GitHub.com برای ترجمه‌ی docs.my-bb.ir به زبان فارسی
  5. آشنایی با html,css,js برای فارسی‌سازی پوسته‌ها و نوشتن پوسته‌های جدید
  6. مهارت در زمینه‌ی گرافیک، برای راه‌اندازی دوباره‌ی گروه گرافیک و بخش گرافیک سایت
  7. توانایی و مهارت در زمینه MyBB و توانایی به پاسخ گویی به کاربران
  8. توانایی و مهارت در زبان php و نوشتن پلاگین
کاربرانی که در موارد بالا مهارت دارند می توانند در این موضوع اعلام آمادگی کنند تا در صورت تشخیص صلاحیت ، گروه کاربری فرد ارتقاء یابد.
همچنین برای کسانی که می‌خواهند در این زمینه‌ها فعالیت کنند و وقت و استعداد لازم را داشته ولی مهارت کافی را ندارند، می‌توانند به بنده پیام‌خصوصی ارسال کنند تا آموزش‌های لازم به آنها داده شود.

باسپاس،
علیرضا توفیقی

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
سلام آقای توفیقی.
دوباره دارم فرومم رو میارم با mybb بالا.چون عشقمه.
اگه کمکی از من بر میاد و مدیر امنیت یا پاسخ گو یا مدیریت یا هر چیز دیگه ای که خودتون میدونسدی همه کارها رو انجام دادم,میتونم به عنوان یک دوست انجام وظیفه کنم.
در خدمتم.

پاسخ
من برای ترجمه آموزش ها آمده هستمتصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/biggrin.gif
پاسخ
با سلام خدمت شما.

برای موارد 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 7 و مهارت نسبتا در مورد 6.
قبلا هم مدیر انجمن بودم. @Tofighi علیرضا جان فکر کنم بنده رو بشناسن. از اولین نفر هایی بودم که عضو انجمن شدم. (اکانت قبلیم که ایمیلش دی اکتیو شد و رمزش هم فراموش کردم. اکانت @-Hoosk-@)

Heart در طراحی حرف اول است!

طراحی با Heart یادتان نرود!
پاسخ
gol-skin  Root

بنده مدیر ارشد انجمن  irist .iedb هستم میتونونم بهتون بگم فعالیتتون شروع کنید و ما در خدمتیم

با اجازه مدیر my-bb
پاسخ
درود

بنده هم ادمین تیم امنیتی میهن هک هستم و میتونم توی بخش امنیت و........ کمک کنم

موفق باشید

تیم امنیتی میهن هک-تامین امنیت سایت و سرور شما-تست امنیتی سایت و سرور-www.mihanhack.org
پاسخ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۵۷ ق.ظ)bl4ck m4n نوشته:  gol-skin  Root

بنده مدیر ارشد انجمن  irist .iedb هستم میتونونم بهتون بگم فعالیتتون شروع کنید و ما در خدمتیم

با اجازه مدیر my-bb

(۰۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۰۹ ق.ظ)Net.Root3r نوشته:  درود

بنده هم ادمین تیم امنیتی میهن هک هستم و میتونم توی بخش امنیت و........ کمک کنم

موفق باشید

از اینکه دعوت مارو پذیرفتید سپاس گزاریم!
بسم الله، فعالیتتون رو شروع کنید... Heart

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
سلام و درود.
دوستان,سعید جان عزیز همکار عزیزم و دوست عزیز مدیر میهن هک,خوش اومدین.
این سایت در اختیار شماست. Heart
انشالله دوستان از اطلاعات شما عزیزان استفاده کنند.فعالت خودتون رو شروع کنید.

پاسخ
سلام 
من در زمینه ترجمه از انگلیسی به فارسی مقالات و قالب ها میتونم کمک کنم !
  Heart
پاسخ
به عنوان یک کاربر انجمن دستی در گرافیک دارم اگه مورد قبول باشه Rolleyes
پاسخ
صفحه‌ها (2):