مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (4):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در مورد هاست ابتین وب نظرتون چیه؟؟؟

در مورد هاست ابتین وب نظرتون چیه؟؟؟
قیمتش زیاده 
پاسخ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲، ۰۳:۰۷ ب.ظ)mohammad نوشته:  دوست من آبتین وب مسخره ترین سروری هست که من دیدم به چه دلیل
1- آپتایم 100 درصد دروغ
2- سرعت افتضاح

در صمن سایت من یک ماه روی این سرور بود بازدید من از گوگل از روزی 200 تا  صفر شد هنوز که هنوزه نتونستم درستش کنم

دوروغه

تصویر: https://pardazit.net/images/pardazit.net-468-60.gif
پاسخ
M_Sanaei74 

جان عزیز سایتی بهم معرفی کنین که پیشرفت داشته باشه و از این هاست استفاده کرده باشه 

تا حالا یه سایت معرفی شده و مدیرشم ازش راضی بوده
پاسخ
سلام من از این هاست استفاده میکنم و بسیار راضی هستم . الان من یه ماهه انجمنم رو زدم خیلی پیشرفت داشته . رتبش واقعا رفته بالا و از همه چیش هم راضی هستم
و از سرویس نامحدود استفاده میکنم

بنظر من خوبه
در ضمن پشتیبانی عالی داره

BlushHeart

WwW.SheTabDl.CoM

محصول ویژه شرکت هاست سنتر:
تنها با 4 هزار تومن در ماه صاحب هاست (2 گیگ بقیه مشخصات نامحدود) شوید
دارای سرور های پرسرعت!!
همین الان عضو شید و از خدمات و پشتیبانی خوب لذت ببرید!

هاست سنتر
پاسخ
ممنووووون از همگی 
جاهای دیگه هم ازش تعریف کردن 
انشالله که خوب باشه 
منم از فردا از این سرویس استفاده میکنم

ممنون بازم از نظراتتونHeart
پاسخ
سلام (ببخشید به این تاپیک جواب دادم خواستک نظرمو بگم شاید یکم دیر شده باشه)
هر شرکتی یسری از کاربرا ازش راضی هستن یکسری نه - باید از درصد پاسخگویی مثبت بودن کاربرا فهمید شرکت چجوریه - خیلی ها هم مثل این دوست عزیز میان برای خراب کردن شرکت الکی ازش بد می گن
1- آپتایم هر سروری که من الان تجربه کردم از شرکت های مختلف یه بار کامل 100 بوده یبار در روز 97 درصد بوده بستگی داره برای سرور مشکلی پیش بیاد یا نه به صورت کلی اگه بخوایم حساب کنیم آپتایم سرور های آبتین وب خدایی خوبه یا من تا الان هرچی سرویس داشتم روی سروهاشون خوب بوده جز یه چند بار قبلا که قطعی داشتن ازشون علت رو پرسیدم گفتن اختلال از یکی از سایت ها بوده که بعد از چند دقیقه هم رفع کردن.
2- سرعت سایت هایی که روی سرور های آبتین وب هست از قسمت برخی مشتریاشون معلومه که خیلی هم خوب لود میشه و از هوییزی که ازشون گرفتم هر کدم از سایت ها هم روی یکی از سرور هاشون هست پس سرعتشون بد نیست اینجوری که ایشون گفتن
3- آمار بازدید شما از روزی 200 تا اگه به 0 برسه پس کلا سرورشون قطع بوده سایت شما هم داون بوده!!!! عجیبه که با این آمار سایت شما دسترسی بهش وجود داشته!!
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲، ۰۳:۰۷ ب.ظ)mohammad نوشته:  دوست من آبتین وب مسخره ترین سروری هست که من دیدم به چه دلیل
1- آپتایم 100 درصد دروغ
2- سرعت افتضاح
در صمن سایت من یک ماه روی این سرور بود بازدید من از گوگل از روزی 200 تا  صفر شد هنوز که هنوزه نتونستم درستش کنم

خلاصه ما که راضی هستیم خدا هم ازشون راضی باشه Big Grin
یسری سایت های درست حسابی که از آبتین وب سرور دارن و توی برخی مشتریاهاشون هست اینان Tongue
2gheroon.com
gooyait.com
mihanmobile.net
mobilesky.ir
datalifeengine.ir
onescript.ir
hemmat110.com
http://www.mahweb.org
2zaar.com
zibasho.com
sportdownload.ir
parslevel.com
parsecad.ir
deltaban.ir
gandotours.com
پاسخ
ابتین تلفن ها رو جواب نمیده تقریبا. تیکت دیر جواب میده. کارشناساش مبتدی اند و اگر باهاشون بحث کنید سایتتون رو دستکاری و خراب میکنن. مدیر کلا جواب مشتری نمیده! بعد از اعتراض من به پاسخگویی و مشکلات هاست سایت های من به مشکل خوردن و بعد از 2 ماه تمام کاربرام رو از دست دادم. حتی منه مشتری خواهش کردم و دست بوسی کردم بازم جواب درستی ندادن تا مجبور شدم منتقل کنم!
پاسخ
نت افراز از نظر پشتیبانی عااااااااالیه
خیلی کاربد هستن. حتی مشکلاتی که بهشون ربط نداره رو هم خیییییییلی با احترام و مادبانه جواب میدن و سریعا رفع میکنن.
واقعا وقت میذارن و با اخلاق بسیار خوبشون من رو که شگفت زده کردند.
من قبلا از میهن وب هاست و هاست ایران هم هاست داشتم اما به درد نمیخوردن
یکی از تیکت های من رو 3 دقیقه بعدش جواب دادن. خیلی کم میاد که با همون جواب اولشون مشکلم رفع نشه
خیلی خوبن. کاشکی خوب بمونن
خدا ازشون راضی باشه
اینا نظر شخصیه بنده با توجه به تجربه خیلی اندک بود.

مهم بودن رو فراموش کن!
تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روز دوشنبه است…
به قصد کمک پاسخ بدید، نه رقابت
-----------------------------------

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
از هر لحاظ ، کیفیت ، سرعت ، روابط عمومی و ... فقط و فقط پارس پک  Wink
تا الان یک صدم ثانیه هم سایت من دون نبوده و اپتایم ۱۰۰% داره!

تصویر: http://az-net.ir/pop/other/Popup.gif
---
تصویر: http://bux.az-net.ir/includes/img/468x60.gif
پاسخ
من در یک سال اخیر چند بار ازشون هاست گرفتم راضی بودم  Exclamation
پاسخ
صفحه‌ها (4):