مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواست پلاگین

[پاسخ داده‌شده] درخواست پلاگین
سلام
دوستان پلاگین اطلاع رسانی که بالای همین انجمن استفاده شده رو میخواستم
وقتی وارد انجمن میشیم یک پیام اطلاع رسانی هم میاد که لینک کانال تلگرام توش نوشته شده اونم پلاگینه ؟
Tofighi میگه:
سلام

مورد اول: اگه منظورتون اون نوار‌های آخرین نسخه و ... هست که پلاگین نیست. اگر منظورتون اون آیکن گوشه سمت چپ که وقتی پاسخ داده میشه و ... اطلاع رسانی میکنه، بله پلاگین هست و توی سایت قرار داده شده.
مورد دوم: خیر پلاگین نیست. یه کد ساده‌هست که توی قالب header قرار گرفته. نمونه‌ی چنین کدهایی رو می‌تونید با جستجو در اینترنت پیدا کنید.

باسپاس

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
Hossein021 میگه:
بله منظورم همون آخرین نسخه هست همون 3 تا بالا
پاسخ
Tofighi میگه:
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۱۶ ق.ظ)Hossein021 نوشته:  بله منظورم همون آخرین نسخه هست همون 3 تا بالا

http://my-bb.ir/Thread-اعلانات-نواری--51...light=نوار

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در انتظار پاسخ اضافه کردن آخرین اخبار ب پلاگین gomobile hamzeh12hh 5 59 دیروز، ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  حل‌شده سازگار کردن پلاگین gomobile hamzeh12hh 2 124 ۲۵ آبان ۱۳۹۵، ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hamzeh12hh
  حل‌شده پلاگین تبلیغات hamzeh12hh 4 172 ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hamzeh12hh
  پاسخ داده شده مشکل در پلاگین گوگل سئواقا ahmadii8120 2 130 ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  پاسخ داده شده علت نمایش داده نشدن پلاگین در کنترل پنل چیست؟ @fatahi 2 127 ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۷ ب.ظ
  حل‌شده پلاگین google seo mrtz2020 3 151 ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۶ ب.ظ
Sad پاسخ داده شده پلاگین نصب کردم اما نمایش داده نمی شه تو صفحه اصلی mojtabasln 1 116 ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۴ ب.ظ
  حل‌شده بهم ریختگی پلاگین چت باکس mp100 2 159 ۰۲ تير ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mp100
  حل‌شده مشکل در پلاگین کلمات کلیدی mrtz2020 3 149 ۰۱ تير ۱۳۹۵، ۰۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrtz2020
  پاسخ داده شده مشکل در پلاگین گوگل پلاس mrtz2020 3 144 ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir