مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواست پلاگین بانک برای newpoints

[پاسخ داده‌شده] درخواست پلاگین بانک برای newpoints
سلام من شدیدا نیازمند پلاگین بانک برای newpoints هستم البته یک نسخه نصب کردم ولی این ارور رو میده :
This plugin is incompatible with NewPoints 2.1

و اینکه میخوام هر کاربر بعد از ثبت نام یک مقدار پول داشته باشه باید چیکار کنم ؟
پاسخ
mx13 میگه:
درود
اگر تا حال نوشته شده یا باید صبر بکنید که بنویسن یا اینکه خودتون به یکی پول بدید که تهیش کنن
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در انتظار پاسخ درخواست نوار ابزار نمایش مسیر پست Qasemi1985 10 129 ۰۳ آذر ۱۳۹۵، ۰۷:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین تخته سیاه starger 6 251 ۲۴ آبان ۱۳۹۵، ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: armangarayan80
  پاسخ داده شده درخواست تلگرام برای مای بی بی navids_mh 5 410 ۰۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  پاسخ داده شده پلاگین نمایش وضعیت پست برای مای بی بی navids_mh 1 140 ۰۲ تير ۱۳۹۵، ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین عمر انجمن hp618 1 163 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴ ق.ظ
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین تبلیغات برای مای بی بی 1.8 net711 9 456 ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  در انتظار پاسخ چندتا درخواست sarmadi 2 220 ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
  پاسخ داده شده مشکل پلاگین تشکر sarmadi 10 322 ۲۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۰۷ ب.ظ
  پاسخ داده شده درخوسات ساخت پلاگین اختصاصی bivafadl 3 181 ۲۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۵۰ ب.ظ
  پاسخ داده شده مشکل افت سرعت و راه حل برای افزایش sarmadi 1 180 ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mp100

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir