مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواست نصب

درخواست نصب
با سلام 

متاسفانه پشتیبانی شرکت هاستینگ ما هم نصب اسکریپت رو انجام نمیده و من نتونستم نصب کنم لطفا هر کدوم از دوستان که میتونن به ایمیل من parsaee@chmail.ir پیام بفرستن 

متشکرم
Masoud_MI میگه:
سلام دوست عزیز

چی می خواید نصب کنید؟

mellat میگه:
شما میتونید از بخش آپلود سریع سایت ابتدا مای بی بی رو به هاست خودتون آپلود کنید و سپس با آموزش موجود در سایت اقدام به نصب مای بی بی کنید ، در تمامی مراحل میتونید مشکلات خود رو با پشتیبانی مای بی بی-ای ار مطرح کنید

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

Security میگه:
اگه کسی نبود دسترسی رو برام بفرست تو پیام خصوصی تا نصب کنم برات یا با ایدی  farzadmvp@yahoo.com تماس بگیر

shoayb میگه:
(۳۰ مهر ۱۳۹۲، ۰۵:۵۵ ب.ظ)Masoud_MI نوشته:  سلام دوست عزیز

چی می خواید نصب کنید؟

سلام با تشکر از پاسخ شما قصد داشتم تا مای بی بی فارسی رو انشاء الله نصب کنم 

مشخصات هاست رو براتون ایمیل و پیام کردم 

سپاسگذارم