مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواست قرار دادن قالب این سایت

درخواست قرار دادن قالب این سایت
سلام. یه خواهشی داشتم. میشه کلا قالب این سایت و همه افزونه هاش رو برای دانلود بذارین؟ آخه خیلی روش کار شده. خیلی قشنگه. من زیاد از کد نویسی سر در نمیارم. نمیتونم همچین قالب هایی بسازم. اگه شما اینو برا دانلود بذارین خوب میشه. امکانش هست؟
ar 98 میگه:
به چند دلیل مای-بی بی رو دوست دارم
یکی ش اینه که بدون هیچ اطلاعاتی از این سیستم اومدم اینجا .. و حتی توی پشتیبانی های دیگه عضو هم نشدم البته یکبار مجبوری Smile فقط جهت مشاهده عکس . و اما الان از دانش html و مقداری css که داشتم . اشراف بر طراحی قالب های مای بی بی هم دارم .
و اگه ببیننی از فعالات انجمن هستم . حدود 300 ارسال دارم که همشون هم (تاپیک سوالی می باشد) و هموشن هم بدون استثنا توی انجمن پرسش وپاسخ . حالا در نظر بگیرین حدود 200 خرده ای اطلاعات خوبی داشته باشم چی میشم Cool
موفق باشین . میخواستم در کل بگم اگه خودتون مشتاق باشین می تونین

به زودی
Tofighi میگه:
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ۱۲:۳۵ ق.ظ)shadow-reza نوشته:  آره راست میگین. ای کاش منم مثل شما طراحی سایت بلد بودم. راستی شما چطوری یاد گرفتید؟ کلاس رفتید؟ یا اینقدر توی سایت ها کند و کو کردین که یادگرفتین؟
من کلاسی جایی نرفتم. کم کم وارد حوزه‌ی تخصصی شدم و چون چندزبان برنامه نویسی دیگه رو بلد بودم به سادگی این زبان‌ها رو فرا گرفتم..
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ۱۲:۴۰ ق.ظ)shadow-reza نوشته:  آقا ما یه دفه خواستیم بریم این کلاس های آموزش طراحی قالب. گفتن 700 تومن باید بدید. ماهم پابه فرار گذاشتیم. آخه مرد مومن با 700 تومن میرن یه سکه میخرن. تازه اونم فقط 120 ساعت آموزش میدادن. آخه این انصافه؟ اهه
این طور که معلومه شما اطلاعیه‌ی http://my-bb.ir/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%8...B%8C%D9%87 رو ندیدید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
mellat میگه:
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ۰۱:۲۳ ب.ظ)arman نوشته:  قالب به جای خودش من فقط تو کف پروفایل و مشخصات کار بر دریافت پیام خصوصی و منوی تنظیماتی هست که وقتی موس به گوشه میره ظاهر میشه موندم
قالب رو بیخیال میشه اینا رو ساختشون رو آموزش بدین
ممنون

چیز سختی نیستن باید خودتون تلاش کنین، باید سعی کرد نوآور بود تا ایده بردار

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

arman میگه:
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ۰۳:۴۵ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ۱۲:۳۵ ق.ظ)shadow-reza نوشته:  آره راست میگین. ای کاش منم مثل شما طراحی سایت بلد بودم. راستی شما چطوری یاد گرفتید؟ کلاس رفتید؟ یا اینقدر توی سایت ها کند و کو کردین که یادگرفتین؟
من کلاسی جایی نرفتم. کم کم وارد حوزه‌ی تخصصی شدم و چون چندزبان برنامه نویسی دیگه رو بلد بودم به سادگی این زبان‌ها رو فرا گرفتم..
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ۱۲:۴۰ ق.ظ)shadow-reza نوشته:  آقا ما یه دفه خواستیم بریم این کلاس های آموزش طراحی قالب. گفتن 700 تومن باید بدید. ماهم پابه فرار گذاشتیم. آخه مرد مومن با 700 تومن میرن یه سکه میخرن. تازه اونم فقط 120 ساعت آموزش میدادن. آخه این انصافه؟ اهه
این طور که معلومه شما اطلاعیه‌ی http://my-bb.ir/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%8...B%8C%D9%87 رو ندیدید.

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ۰۳:۵۳ ب.ظ)mellat نوشته:  
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ۰۱:۲۳ ب.ظ)arman نوشته:  قالب به جای خودش من فقط تو کف پروفایل و مشخصات کار بر دریافت پیام خصوصی و منوی تنظیماتی هست که وقتی موس به گوشه میره ظاهر میشه موندم
قالب رو بیخیال میشه اینا رو ساختشون رو آموزش بدین
ممنون

چیز سختی نیستن باید خودتون تلاش کنین، باید سعی کرد نوآور بود تا ایده بردار

دوستان عزیز فرمایش های شما متین ولی وقتی ما طراحی وب کار نکردیم یا راستشو بگم بلد نیستیم چطوری میتونیم نو آور باشیم

Tofighi میگه:
در کل بسیاری از امکانات و توسعه‌های ما انتشار داده می‌شه توسط خودمون بقیه‌اش هم به دلایل و سیاست‌هایی که دلیلی نمی‌بینم زیاد درباره‌اشون توضیح بدم فعلا انتشار داده نمی‌شن.

موضوع بسته شد.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
صفحه‌ها (2):