مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواست قرار دادن قالب این سایت

درخواست قرار دادن قالب این سایت
سلام. یه خواهشی داشتم. میشه کلا قالب این سایت و همه افزونه هاش رو برای دانلود بذارین؟ آخه خیلی روش کار شده. خیلی قشنگه. من زیاد از کد نویسی سر در نمیارم. نمیتونم همچین قالب هایی بسازم. اگه شما اینو برا دانلود بذارین خوب میشه. امکانش هست؟
Tofighi میگه:
قالب این سایت اصلا برای انتشار طراحی نشده! Smile
پس انتشار پیدا نمی‌کنه!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
shadow-reza میگه:
بابا آقای مدیر. اینقدر خسیس نباشید خب. بابا مثلا من که یه آدم ناجور و چه میدونم یه طراح سایت حرفه ای نیستم که بخوام قالب شما رو به نام خودم ثبت کنم. من کلا از html فقط دستور <b> رو بلدم Big Grin
آخه این انصافه وقتی میشه به راحتی یه قالب خوب داشته باشیم، بریم کلی زحمت بکشیم که آخرشم به جایی نرسیم؟ من که میدونم اگه بخوام خودم یه سایت بسازم هزارتا مشکل عجیب و غریب جلوم ظاهر میشن که مجبورم آخرش هم قید آموزش خلبانی رایگان به مردم عزیز رو بزنم. اصلا به ما سواب نیومده. عیب نداره. قالبتون برای خودتون. البته شما هم حق دارید. این همه زحمت کشیدید. بازم معذرت میخوام.
Tofighi میگه:
ما قالب‌های خوبی رو به صورت رایگان گذاشتیم.
اگه ما به عنوان یک طراح وب بیایم و چنین چیزی رو به صورت رایگان انتشار بدیم، دیگر طراحان نیز مجبور میشن این کارها رو به صورت رایگان ارائه بدن و وقت چندین روزه‌اشون به هیچ تبدیل میشه.
ما نمی‌خوایم کسی رو به خاطر اینکه نمی‌تونه برخی کارها رو کنه پایین تر نگه‌داریم، بلکه سعی می‌کنیم کاری کنیم خودتون رو پیشرفت بدید، خوب الآن که اول راه هس معلومه شما نمی‌تونی کاری کنی ولی می‌تونی قالب‌های رایگانی که ارائه دادیم رو نصب کنی و کم کم ازشون یاد بگیری و به شکل دلخواه خودت در بیاری.

ما تعداد کارهای رایگانمون بسیاربسیار بیشتر از تعداد کارهای غیررایگانمون هست، همچنین کارهایی که رایگان و همچنین غیررایگان ارائه دادیم کیفیتش از کار بقیه‌ی گروه ها بهتره. پس اصلا «خسیس» کلمه‌ی خوبی نیست! چون با این تفسیر همه خسیس به حساب میان.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
farsi200 میگه:
شما هم عجب اعتماد به نفسی داری
خب خودشون طراحی کردن دوست ندارن قرار بدن
اینهمه قالب خوب هست تو انجمن جستجو کنید
shadow-reza میگه:
آره راست میگین. ای کاش منم مثل شما طراحی سایت بلد بودم. راستی شما چطوری یاد گرفتید؟ کلاس رفتید؟ یا اینقدر توی سایت ها کند و کو کردین که یادگرفتین؟
shadow-reza میگه:
آقا ما یه دفه خواستیم بریم این کلاس های آموزش طراحی قالب. گفتن 700 تومن باید بدید. ماهم پابه فرار گذاشتیم. آخه مرد مومن با 700 تومن میرن یه سکه میخرن. تازه اونم فقط 120 ساعت آموزش میدادن. آخه این انصافه؟ اهه
mybb میگه:
خب این قالب بدرد همین انجمن میخوره نه انجمن های تفرحی و تخصصی این چزا و اینکه قالب یکم بیروح هستش ولی اگه امکاناتش مثل نمایش پیام خصوصی رو بصورت جداگانه انتشار بدن با استایل متفاوت خیلی بهتر میشه با سپاسHeart

arman میگه:
قالب به جای خودش من فقط تو کف پروفایل و مشخصات کار بر دریافت پیام خصوصی و منوی تنظیماتی هست که وقتی موس به گوشه میره ظاهر میشه موندم
قالب رو بیخیال میشه اینا رو ساختشون رو آموزش بدین
ممنون

mybb میگه:
بله اینها به ارتقا مای بی بی کمک میکنه Cool

صفحه‌ها (2):