مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواست طراحی قالب خوب برای mybb

درخواست طراحی قالب خوب برای mybb
با سلام و درود.من یک قالب خوب و ساده و با خطاهای بسیار کم,یعنی اگه خطا نداشته باشه بهتر,واکنش گرای کامل  با bootstrap میخوام برای تیمم.آدرس سایت :http://iedb.ir/acc/ این قالبی که الان هستش.این قالب رو میشه گفت از 20 تحویل گرفتم و ساختم.حتی روی همین قالب هم میتونید کار کنید.یا یک طرح برای یک تیم امنیتی باشه که خطاهای کم,سبک,امکانات از لحاظ قسمت فوتر و هدر و ...لازم دارم.از لحاظ هزینه,فعلا هزینه زیادی رو نمیتونم بدم.چون خیلی از کارهای دیگه هستش که این جزو ثانویه هستش.اگه دوستان طراح,میتونن کمک کنند و اینکه روی همین قالب کار کنند که رنگ بندی هاش رو مناسب کنن و رنگ نوشته هاشو عوض کنن.چون رنگ نوسته ها چه با گوشی چه با کامپیوتر باعث اذیت کاربرا میشه,یکم امکانات مربوط به فوتر و هدر از جمله بنر و کلمات کلیدی و ....حتما قالب باید رسپانسیو باشه که 100 کامل باشه و یک قالب شیک و ترتمیز بتونه برام راه بندازه.اگر دوستان توانایی دارند,لطفا اعلام کنند و یا در تماس باشید تا اگر سوالاتی مربوط به نوع فعالیت ها یا سوالی واسه قالب خواستید,با شماره زیر در تماس باشید :09215355621 لطفا یک هزینه خوب بگید.چون واقعا یک سری مشکلات هم هست این وسط.اما چون ضروری هست,گفتم از دوستان اگر تمایل داره که با تیم ما همکاری کنه و با ما باشه و طراحیمونو به عهده بگیره,از خجالتشون هم در میایم.با اینکه زحمت دوستان,بیش از این مبالغ هستش.اما دیگه راستشو گفتم.دوست ندارم دروغ بگم.منتظر هستم.چون زود هم میخوام انجام بشه,واسه همین اگه ممکنه و کسی میتونه انجام بده یا قالبی رو داره,در تماس باشه و یا ایمیل بدهiedb.team@gmail.comچون کامپیوتر ندارم کمتر میتونم سایت هارو باز کنم.الانم با هزار صلوات تونستم پست بذارم.اگر کسی از دوستان میتونه,بهم خبر بده و یک قیمت خوب بهم بده و فوری هم میخوام.منتظر هستم.09215355621
iedb.team@gmail.comممنون

پاسخ
اگه مثل وبیلتون یه مرجع برای خرید قالب بود عالی میشد الان بهترین قالب ها رو میشه با 100 تومن خرید ولی مای بی بی قالب اینجوری نداره

پاسخ
سلام و درود.
در این مرجع کسی نیست قالب بسازه؟
جای تعجبهآره.اگه اینطوری بود خوب بود.
جالبش اینجاست یکی دیروز معرفی کردن.زنگ زدم بهش گفتم بیا رو قالبی که هست یکم رنگ بندیشو درست کن.گفت من از صفر کار میکنم.گفتم باشه.خوب هزینش
گفت 200 تا 900 ت
گفتم مگه میخوای برای من پورتال بنویسی؟بابا کامپیوتر ندارم.بخوام یک قالب رو ریپ میزنم.دست رو هر قالبی بذارم بهترینشو میسازم.باز این قیمت های نجومی سر چیه؟

پاسخ
من سیصد دادم هنوز دنبال طراحم بیاد مشکلاتو حل کنه دو ماهه که جوابی نداده Big Grin

پاسخ
سلام بهتون پیام دادم

نصب رایگان انجمن ساز مای بی بی

فارس هاستینگ (http://www.farshosting.org)
هاست پر بازدید سی پنل
هاست دایرکت ادمین
نمایندگی هاست پر بازدید
شماره تماس:
09338096067
تلگرام:
@persianfuncom
یاهو:
farshostadmin
ایمیل:
info@farshosting.org

پاسخ
bivafadl جان 300ت؟مگه چی میخوای طراحی کنی؟
درسته.زحمت داره.درسته خیلی کار داره.مخصوصا از صفر درست کردن.
اما یک قالب هایی رو آدم میبینه.با خودش میگه این از صفر درست شده.
اما فقط یک گرافیک کار که هوشش تو کار گرافیکی خوب باشه.یک css کار.بعد ببین چی درست میکنی.دیروز واسه یک سایت,یک دوتا قالب بود.اصلا هیچ شباهتی به هم ندارن.از اونور css رو برداشتم.یکم تغییر دادم.رفیقم گفت دستت درد نکنه.چند روز طول کشید که قالب رو از صفر نوشتی؟حالا خودش این کاره هستش Big Grin
بابا به 300 باشه یک پورتال درست میکنن.

هزینه ها زیاده.درسته زحمت زیاد کشیده میشه.
اما واسه سایت های شخصی که هزینه ای نداری ازش,زیاده.
----------------
فارس هاستینگ جان به من پیام دادین؟کجا؟چیزی نیومد.

پاسخ
ولی من کلا خیلی دنبال طراح کشتم آخرم به اقا مهدی تو ملت دیزاین دادم قالبش هم خیلی به نظرم شیک و خوب شد ولی اصلا از پشتیبانیش راضی نبودم و نیستم حتی جواب ایمیلمم نمیده این دور از اصول طراحی و حرفه ای - ولی در کل شانس نداریم Dodgy6 ماهه پول دادم قالب وردپرس طراحی کنن اونم هنوز تموم نشده اونم یکی از بزرگترین طراحای ایران !! در کل آدم فکر میکنه با حرفه ای ها کار بسپاره بهتره ولی بعضی وقتا از کارت پشیمون می شی

پاسخ
خوب برای قالب,واقعا بعضی ها بلانسب همگی,قیمت های نجومی میگن.یکی میگه 800ت میگیرم قالب درست میکنم.میگم چی داره که 800ت بدم؟
میگه مثل قالبی هستش که داری.فق رنگ بندی خوبی داره.یعنی سکته نزدم همونجا.
انشالله یکی پیدا شه قالبی برای ما درست کنه.اگرم نه هم روی css کار کنم که رنگ مطالب عوض شه.کافی هستش.
یا قالب دیگرو بر میدارم و روش کار میکنم.اینطوری بهتره.

پاسخ
سلام
قیمت همونی هست که دوستان دادن بین 200 تا 400 با پشتیبانی
قالب خوب و بی عیب و نقص هزینه بالا هم می طلبه
موفق باشید

اس جی دیزاینر
بپرسم ؛ محلی برای آموزش و رفع مشکلات
=====================
طراحی انواع سایت ، قالب ، ترجمه ی قالب و افزونه و .... .
My Id : soltaneghalbha2008
پاسخ