مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواست سازگار کردن پوسته

[در انتظار پاسخ] درخواست سازگار کردن پوسته
درود

بنده یه قالب دارم که برای ورژن های قدیمی مای بی بی هست
کسی میتونه اونو با ورژن جدید مای بی بی سازگار کنه

پوسته پیوست شد

فایل‌های پیوست

.zip   twi.zip (اندازه 480.85 KB / تعداد دانلود: 17)

تیم امنیتی میهن هک-تامین امنیت سایت و سرور شما-تست امنیتی سایت و سرور-www.mihanhack.org
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام.حالا یادم افتاد
شما میخوای از قالب میهن هک استفاده کنی؟
من سازگارش نمیکنم.چون روی 1.6 هم به هزار بدبختی تونستم کدهای مخرب و همچنین کارهایی که کردن که بک لینک بگیرن رو حذف کنم و بسازمش رو 1.6
حالا واسه 1.8
اصلا استفادده از این رو پشنهاد نمیکنم.قالب بهتر هست.چون این قالب فوق العاده خراب کاری زیاد کردن و همچنین توی همه جاش تبلیغ زدن و همچنین بیشتر وقتها به مشکل میخورین.
من از این استفاده کردم.
اصلا پیشنهاد نمیکنم و من روی این کار نمیکنم.چون هم دیدم,یادم اومد.چون حتی منی که از 1.6 استفاده می کردم به مشکل خوردم.چه برسه به اینکه واسه 1.8 آماده شه
برای تیمت بهتره از یک قالب دیگه استفاده کنی.

پاسخ
صفحه‌ها (2):

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در انتظار پاسخ درخواست نوار ابزار نمایش مسیر پست Qasemi1985 10 139 ۰۳ آذر ۱۳۹۵، ۰۷:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین تخته سیاه starger 6 257 ۲۴ آبان ۱۳۹۵، ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: armangarayan80
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین بانک برای newpoints Rodlik Avron 1 118 ۰۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  پاسخ داده شده درخواست تلگرام برای مای بی بی navids_mh 5 416 ۰۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  پاسخ داده شده اضافه کردن تگ h1 به عنوان انجمن و اضافه کردن یک خط نوشته زیر آن mrtz2020 1 130 ۰۶ تير ۱۳۹۵، ۰۸:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین عمر انجمن hp618 1 164 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴ ق.ظ
  پاسخ داده شده درخواست پلاگین تبلیغات برای مای بی بی 1.8 net711 9 462 ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  در انتظار پاسخ چندتا درخواست sarmadi 2 225 ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
  حل‌شده درخواست تبدیل دکمه ها به دکمه های css sarmadi 10 416 ۲۲ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۲۱ ب.ظ
  در انتظار پاسخ پنهان کردن محتوا Thankyou/Like mp100 0 98 ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۷:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mp100

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir