مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواست اسکریپت دامین دهی

درخواست اسکریپت دامین دهی
من امروز یه سایت دیدم که به تمام سایت ها و وبلاگ ها دامنه رایگان میداد
http://www.fay.ir
این لینکشه
منم میخوام توی سایتم چنین چیزی رو بزنم.کسی این کار رو بلده؟من یه اسکریپت میخوام که بتونم به همه سایت ها و وبلاگ ها دامنه رایگان بدم
پاسخ
اسکریپت ساب دامین دهی رو سرچ کنید

خداحافظ MyBB...

WWW://VBPERSIAN.IR
پاسخ
سلام
ابتدا عرض کنم که این موضوع مربوط به این بخش نیست ! اساس کار ما CMS مای‌بی‌بی هست !
ولی ...

میتونید با مراجعه به سایت پرشین اسکریپت و یه جستجوی کوتاه به چیزی که دنبالش هستید برسید ...

یا حق
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست اموزش عمودی کردن پست بیت yasinbahremola 2 420 ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: H4Mid
  درخواست تست پلاگین امنیتی MyBB Encrypt Cookies Tofighi 4 555 ۲۰ دى ۱۳۹۳، ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  اسکریپت سایت تبادل بازدید کاکانیوز چی هست؟ ehsan_1370 2 466 ۰۱ آذر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadhero
  اسکریپت css hassan m 1 208 ۲۶ آبان ۱۳۹۳، ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: soltaneghalbha
  نصب رایگان انواع اسکریپت ها برای کاربران گرانقدرمای بی بی S.brother 7 516 ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: S.brother
  درخواست نرم افزار کنترل استفاده از اینترنت ••CentOS•• 1 333 ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: farsi200
  یه مشکل در این اسکریپت تبلیغاتی farshid142 1 447 ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: farshid142
  درخواست هاست مناسب atashesoozan 8 655 ۲۰ بهمن ۱۳۹۲، ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
Exclamation بلاک شدن جاوا اسکریپت در مرورگر فایرفاکس جدید hamidkag 2 1,396 ۰۶ مهر ۱۳۹۲، ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ALI
  درخواست کد جاوا life 3 390 ۲۰ تير ۱۳۹۲، ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir