مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خطای سرور مشغول است

[حل‌شده] خطای سرور مشغول است
سلام و خسته نباشید
آدرس سایت من http://sakhtoparvaz.com هستش . هروقت که با یوزر ادمین وارد میشم مشکلی نیست ولی به محض اینکه میزنم --خروج-- فروم از کار میافته و پیام مده که 
سرور مشعول است، لطفا بعدا به انجمن سر بزنید.

لطفا یکی بهم کمک کنه . این مشکل واقعا از سرور هستش یا اینکه فروم به خطا برمیخوره و ربطی به سرور نداره .البته هاستم رو از میهن هاست گرفته ام و سرور لینوکسی هستش

---------------------------------------------------------
این سوالو در یک تاپیک دیگر پرسیده بودم که دوستان گفتند:

این خطا مربوط به هاستیگ شماست و میگه که داتابیس MySQL مشغوله به دلیل اینکه محدودیت روی هاستتون گذاشتن براش

چنین خطا هایی ب هاستینگ اطلاع بده برطرف میکنن
در ضمن برای مشکلاتتون تاپیک جداگانه بزنید×
---------------------------------------------------------

با تشکر
پاسخ
mth1347 میگه:
سوال اصلی اینه که من الان یک هفته است که به میهن هاست تیکت میزنم و اونها هم هربار گفته اند که درست شد ولی بعد از چند بار ورود و خروج کاربر دوباره این پیام نمایش داده میشود .

من الان شک کرده ام که نکند مشکل از خود فروم هستش نه از سرور و این پیام درست نیست .
دوستان اگر قبلا این مشکل را دیده اند لطفا بگویند که این پیام قطعا و ۱۰۰ درصد به سرور و بانک اطلاعاتی مربوط است یا میتواند مشکل دیگری هم باشد.

با تشکر فراوان
پاسخ
P30Lord میگه:
سلام. من هم این مشکل رو داشتم و تنظیمات زیر رو انجام دادم و برطرف شد. اما مطمئن نیستم که راه حل این باشه :

به فایل settings.php در پوشه inc مراجعه کنید و مقدارهای زیر رو پیدا کنید : 
کد پی‌اچ‌پی:
$settings['postfloodcheck']

$settings['postfloodsecs']

$settings['mysb_flood_time'
مقدار همشون رو برابر 0 بگذارید.
پاسخ
Tofighi میگه:
توی کنترل پنل مدیریت توی پیکربندی توی تنظیمات در گزینه‌های سرور و بهینه‌سازی تنظیم محدودیت بازگذاری*NIX را روی ۰ بگذارید.

باسپاس.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
mth1347 میگه:
با تشکر ، تغییرات گفته شده را اعمال کردم . امیدوارم موثر واقع بشه

ممنون از همگی
پاسخ
Tofighi میگه:
همچنین مشکل شما مربوط به مای بی‌بی ۱.۸ بود، ولی شما در بخش خدمات مای بی‌بی ۱.۶ موضوع رو ایجاد کرده بودید، لطفا از این پس انجمن درست رو برای پرسیدن سوال انتخاب کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
mth1347 میگه:
به روی چشم ، ممنون از تذکرتون
پاسخ