مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حل مشکل لود پلاگین کلمات کلیدی بر مصرف زیاد سی پی یو سرور

حل مشکل لود پلاگین کلمات کلیدی بر مصرف زیاد سی پی یو سرور
در کل دلیلی که میگن روی سی‌پی‌یو فشار میاره و همچنین خیلی هاست ها باهاش دشمن هستن این نیست که بازدید رو بالا می‌بره.
دلیل این هست که این پلاگین برای اجرا شدن نیاز به اجرای کوئری زیادی داره پس همین جوری روی هاست فشار میاره و همچنین به دلیل اینکه زیاد موتور‌های جستجو رو به طرف خودش می‌کشونه به طوری که موتور های جستجو تقریبا تمام صفحاتش رو مطالعه می‌کنن بازدید زیادی داره که با تعداد زیاد کوئری‌ای که ایجاد می کنه این تعداد کوئری به خیلی زیاد می‌کشه و هاست ها رو مجبور میکنه که نذارن شما از این پلاگین استفاده کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
سلام
اگر بشه پلاگین رو جوری تغییر داد که گروه کاربری موتورهای جستجو فقط ببیند خیلی عالی میشه

خب پس این پلاگین کلا مشکل داره!
کاش قبله نصب این موضوع رو میدیدیم!!
ما که خیلی وقته نصب داریم با این همه سرویس اصلا CPU سایت ما تکون نمیخوره واقعا هاستینگ ما هیچ مشکلی نداره و نخواهد داشت
الان علت کندی تالار ما فقط همینه ! غیرفعال میکنیم همه چیز خوب ، فعال میکنیم هرچیزی کند باز میشه! البته فقط تالارهایی که تعداد ارسالاتشون بالاست! این فقط مربوط به انجمن میشه
منظورم اینه فشاری به سرور نمیاره دلیل کندی از خود پلاگین هستش ک مانع میشه
اینکه متغییرهاشو حذف کنید کوچیکترین ربطی به کاهش سرور نداره
من از پنل کلا غیرفعال کردم خوشبختانه به لینک های سابق هنوز دسترسی دارند کاربران و با پیام خطایی مواجه نمیشند! و سرعت سایت در تالارهای پر ارسال هم اوکی شدست!

باید ی راه حلی واسه این پلاگین پیدا کرد! یا پلاگین برچسب دیگه ایی معرفی کنید جایگزین این سرویس با همین ادرس ها ک ایندکس های قبلی هم قابله دسترس باشند!

Huh
سلام
نظر من اینه جدول های این پلاگین رو به php تبدیل کرد. مشکل احتمال 70 درصد حل بشه

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲، ۰۲:۵۳ ق.ظ)KalKalForum نوشته:  خب پس این پلاگین کلا مشکل داره!
کاش قبله نصب این موضوع رو میدیدیم!!
ما که خیلی وقته نصب داریم با این همه سرویس اصلا CPU سایت ما تکون نمیخوره واقعا هاستینگ ما هیچ مشکلی نداره و نخواهد داشت
الان علت کندی تالار ما فقط همینه ! غیرفعال میکنیم همه چیز خوب ، فعال میکنیم هرچیزی کند باز میشه! البته فقط تالارهایی که تعداد ارسالاتشون بالاست! این فقط مربوط به انجمن میشه
منظورم اینه فشاری به سرور نمیاره دلیل کندی از خود پلاگین هستش ک مانع میشه
اینکه متغییرهاشو حذف کنید کوچیکترین ربطی به کاهش سرور نداره
من از پنل کلا غیرفعال کردم خوشبختانه به لینک های سابق هنوز دسترسی دارند کاربران و با پیام خطایی مواجه نمیشند! و سرعت سایت در تالارهای پر ارسال هم اوکی شدست!
باید ی راه حلی واسه این پلاگین پیدا کرد! یا پلاگین برچسب دیگه ایی معرفی کنید جایگزین این سرویس با همین ادرس ها ک ایندکس های قبلی هم قابله دسترس باشند!

نه داداش 
نمیشه گفت مشکل !!
برخی هاستینگ ها مقدار مصرف سی پیو رو درصدی براش مشخص می کنن 
مثلا نت افراز حد مجازش 10% است 
وبیشتربشه ساسپند میکنه 
برخی هاست هام هستن ک ضعیف هستند 
احتمالا هاست شما ضعیف چون نمیتونه سایتتون رو لود کنه 
ب پشتیبان هاست بگو شاید راهی حلی پیشنهاد کنند!

بــی تو تنهــــــام
اخه cpu مارو صد در صد هم بیاد مشکلی پیش نمیاد
http://emkanat.kalkalforum.ir
این همه سرویس نصب کردیم وقتی فعاله فقط انجمن کند باز میشه و بقیه سرویس ها با سرعت بالا لود میشند
این یعنی فقط تاثیرش روی انجمن و از همین پلاگینه و سرور ما اونقدر قوی هست که مشکلی نداشته باشه

این نکته رو بگم ما هاست معمولی نداریم! پلان هاست ما با خیلی ازدوستان متفاوت هستش

البته اینم صحبتیه شاید یه سری محدودیت ها از سرور باشه و مشکل داشته باشه با این پلاگین ولی اگر مشکل بود مطمئنن تو کله تالارها ایجاد میکرد ، اینکه فقط تالارهایی که لیست ارسالاتشون بالاس کندی مشاهده میشه من باز عقیدم اینه مشکل از پلاگین هستش ک بعد از بالارفتن تعداد موضوعات در انجمن این کندی رو ایجاد میکنه.
الان شما بروی سایتتون اینو نصب دارید؟

Huh
برا منم همین اتفاق افتاده بود - ساسپند کرد سایت رو نت افراز

الان دارم استفاده میکنم برا صفحه اصلی و انجمن حذف کردم -فقط در مطلب

برا من  فایل زبان فارسی رو ایراد گرفته و باعث افزایش مصرف cpu شد
واسه ما اصلا بحث ساسپند و اینا نیست خداروشکر انتخاب هاستینگمون اونقدر خوب بوده که این پلاگین کوچیکترین فشاری به سرور نمیاره و کلا از نظر ما خوب پلاگین مشکل داره و باعث افت سرعت انجمن میشه

Huh
داداش یک تیکت ب هاستینگت بزن شایدمشکل برطرف کنن
چون پلاگین در انجمن منم هست و سالم بود مشکل لود در هیچ کجای
انجمن نبود

بــی تو تنهــــــام
اخه عزیز مشکل اینجاست شما جز تالار sms که 23 هزارتاس بقیه ارسالاتشون کمه
برای ما اکثریت تالارها 30 هزارتاسیت

الان شما خودت ی دور همون تالارهای دیگرو باز کن
ی دورم تالار sms رو باز کن ببین کند تر باز میشه ، حالا البته شاید کم باشه اما به مرور زمان بذارید ارسالاتش به 30 تا 40 حتی بیشتر برسه اون موقع به صحبت من میرسید!

Huh
صفحه‌ها (2):