مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حل مشکل لود پلاگین کلمات کلیدی بر مصرف زیاد سی پی یو سرور

حل مشکل لود پلاگین کلمات کلیدی بر مصرف زیاد سی پی یو سرور
سلام
از آن جایی که اخیرا اکثر کاربران مای بی بی دچار مشکلاتی چون لود پلاگین کلمات کلیدی می شدند که باعث میشد لود سی پی یو سرور رو افزایش دهد و این امر باعث ساسپند شدن سایت ها یا تریمنت شدن آنها میشد

بنده خودمم دچار همین مشکل بودم.مراجه مای بی بی میگفتن که چاره ای جز حذف این پلاگین ندارند در  حالی که این پلاگین بر افزایش رنک الکسا و سئوی سایت تاثیر زیادی داشت
خوشبختانه راهشو پیدا کردم که کاربران دیگر مجبور به حذف این پلاگین و از بین رفتن لینک های گوگل و همچنین ساسپند شدن سایتشان نگردند.

برای این کار به کنترل پنل رفته و در قسمت پوسته و قالبها ، قالب مورد نظر = قالب index page template = در قسمت index_boardstats متغییر زیر رو حذف کنید و شاهد کم شدن لود سرور باشید
اینجوری نه لینکهاتون از بین میره و نه سایتتون ساسپند میشه

کد:
{$stcp_index}

تشکر و اعتبار هم یادتون نره Tongue

منبع : سایت آذر فروم
این متغیر برای من در قالبی که گفتید نبود.
ولی در قالب index بود که حذف کردم.
در واقع با حذف این متغییر کلمات کلیدی که در پایین سایت بود حذف میشه و دیگه لود سایتتون رو بالا نمی بره
این متغیر مربوط به نمایش کلمات کلیدی هرانجمن هم پاک بشه تاثیر میزاره آیا؟
درود 
نه رضا جان
من امتحان کردم با توجه به آخرین لاگهای دیتابیس ظاهرا در حال مشکل کوئری‌های سنگین وجود ندارد 
 ولی برای نتیجه‌گیری نهایی به زمان بیشتری نیازه!×

بــی تو تنهــــــام
اگر دقت کنید در پایین سایتتون کلمات کلیدی که قرار دارند با هر بار رفرش کردن اون متغییر لود میشه و کلمات کلیدی دیگه رو نشون میده.
شما این پلاگین رو یا باید کلا حذف کنید که توصیه نمیشه و باعث حذف لینک های گوگل میشه و .... این پلاگین در رتبه الکسا و سئوی سایت هم تاثیر داره

در غیر اینصورت سایتتون ساسپند میشه

ولی بهترین راه حذف این متغییر می باشد که نه منجر به ساسپند شدن سایتتون میشه و نه کلمات کلیدی حذف میشه

سلام

من از قبل هم این کار رو کرده بودم، ولی سرو پشتیبان گفتند که فایل tags.php حجم اصلی سی پی یو رو اشغال میکنه و تصویرش رو هم فرستادند.

(۱۸ آبان ۱۳۹۲، ۱۰:۴۱ ب.ظ)mohsenazizi نوشته:  
سلام

من از قبل هم این کار رو کرده بودم، ولی سرو پشتیبان گفتند که فایل tags.php حجم اصلی سی پی یو رو اشغال میکنه و تصویرش رو هم فرستادند.

1.شما از کدوم هاستینگ هاست خریدین؟
2.کدوم ورژن کلمات کلیدی رو نصب کردی؟
3.بعضی از هاستینگ ها برا گرفتن پول بیشتر از کاربران کارایی انجام میدن که باعث ارتقای هاست کاربر بشه و پول زیادی به جیب بزنند
4.لود سرور رو نگاه کن ببین الان رو چند درصد هست؟
برا این کار برو کنترل پنلت تو قسمت ابزار و نگه داری تو بخش وضعیت سیستم لود سرور رو نگاه کن ببین چنده

سعید جان بی فایدس امروز نت افراز کلا سایت منو  بست و گفت
اکانت شما توسط برنامه زیر به شدت باعث مشغول شدن cpu سرور شده بود:
takarami_fkgktUT | localhost | takarami_vnbKfpC | Query | 216 | Copying to tmp table | SELECT `mybb_threads`.tag, `mybb_threads`.fid, `mybb_stcp`.tag_name, `mybb_stcp`.t |
takarami_fkgktUT | localhost | takarami_vnbKfpC | Query | 202 | Copying to tmp table | SELECT `mybb_threads`.tag, `mybb_threads`.fid, `mybb_stcp`.tag_name, `mybb_stcp`.t |
takarami_fkgktUT | localhost | takarami_vnbKfpC | Query | 201 | Copying to tmp table | SELECT `mybb_threads`.tag, `mybb_threads`.fid, `mybb_stcp`.tag_name, `mybb_stcp`.t |
takarami_fkgktUT | localhost | takarami_vnbKfpC | Query | 201 | Copying to tmp table | SELECT `mybb_threads`.tag, `mybb_threads`.fid, `mybb_stcp`.tag_name, `mybb_stcp`.t |
takarami_fkgktUT | localhost | takarami_vnbKfpC | Query | 200 | Copying to tmp table | SELECT `mybb_threads`.tag
منم پلاگین و  حذف کردم

بــی تو تنهــــــام
چی بگم والله
من که مشکلم حل شده تا حدودی.انصافا خیلی تاثیر میزاره رو سی پی یو سرور
بازم دنبال یه راه دیگه میگردم

صفحه‌ها (2):