مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حفاظت از انجمن در مقابل حملات ddos

حفاظت از انجمن در مقابل حملات DDoS
سلام و درود.
من پلاگین کپتچا رو پیدا کردم.اما قدیمی هستش و یکم تغییرات لازم داره.هرکی می تونه مخصوصا آقای توفیقی عزیز اگه مایل بودن بگن تا بدم درستش کنیم بزنیم بیرون.
استقبال خوبی می شه ازش.فقط ترجمه و یکم تبلیغات.اگه این درست بشه,خیلی خوب می شه و کلا میترکونه.
در مورد کلودفایر باید بگم که,من با این کار کردم.حتی ماژولی که داره.نسخه رایگانش آنتی دیداس نداره.اما آیپی تا حدودی مخفی می مونه.که اونم پیدا می شه.خریدنیش هم کار کردم.خیلی خوب بود.سرعت و آنتی دیداس و Optimize کردنش هم خوبه.اما باز هم مشکلاتی رو داره.

صفحه‌ها (2):

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قراردادن آخرین ارسال‌های انجمن در دیگر CMS ها Tofighi 17 3,169 ۰۴ خرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ali5866
Star نمایش اواتار ادمین ، مدیران در صفحه تیم مدیریتی انجمن KoG 0 972 ۱۱ شهریور ۱۳۹۲، ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: KoG
  [هدیه ویژه] باکس تاپیک های کارآمد برای انجمن شما KoG 12 2,432 ۲۰ تير ۱۳۹۲، ۱۰:۵۳ ق.ظ
Thumbs Up تغییر فونت انجمن در یک چشم به هم زدن hamidkag 14 4,520 ۰۲ تير ۱۳۹۲، ۰۸:۵۲ ق.ظ
  نمایش توییت ها در انجمن یا وبسایت با PHP و jQuery hamidkag 0 927 ۰۹ فروردین ۱۳۹۲، ۰۸:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hamidkag
Thumbs Up تغییر شکل نشانگر موس در انجمن KoG 3 1,413 ۲۳ اسفند ۱۳۹۱، ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir