مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حذف تاریخ تولد کاربران

[پاسخ داده‌شده] حذف تاریخ تولد کاربران
دوستان سلام
در جایی از انجمن برای حذف تاریخ تولد کاربرانآموزش زیر  رو گفتن ولی من چنین فیلدی ندارم که حذف کنم. لطفا راهنمایی کنید

"ب مسیر زیر برو فیلدشو حذف کن
پنل ادمین>پیکربندی>گزینه های کناری نوشته فیلدهای اختیاری 
برو تاریخ تولد رو حذف کن"
پاسخ
Tofighi میگه:
اگه می‌خواید متولدین امروز نمایش داده نشه توی قسمت تنظیمات، گزینه‌های انجمن، نمایش متولدین امروز رو روی خیر بگذارید.

اگه می‌خواید کلا تاریخ تولد کاربران نمایش داده نشه، میتونید از طریق قالب‌ها، کدهاشو از قالب member_profile حذف کنید...
مورد دوم اگه نیاز به توضیح بیشتر دارید بگید.

باسپاس

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
nafe7 میگه:
ممنون جناب توفیقی عزیز
بله مورد دوم رو میخوام.
سپاس
پاسخ
nafe7 میگه:
و سوالی دیگر
آیا این امکان برای من هم وجود دارد که در کنار موضوعات مطرح شده در انجمن، مانند انجمن شما، برچسب "پاسخ داده شده" "در انتظار پاسخ" و .... اضافه شود؟

بی نهایت سپاس
پاسخ
mp100 میگه:
(۰۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۴:۳۶ ب.ظ)nafe7 نوشته:  و سوالی دیگر
آیا این امکان برای من هم وجود دارد که در کنار موضوعات مطرح شده در انجمن، مانند انجمن شما، برچسب "پاسخ داده شده" "در انتظار پاسخ" و .... اضافه شود؟

بی نهایت سپاس

میتونید از این آموزش استفاده کنید.
http://my-bb.ir/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%8...9%88%D8%B9
برای پیدا کردن آموزش های بیشتر هم در انجمن کلمه "پیشوند موضوع" یا "پیشوند" سرچ کنید . . .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir