مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حجم بالای دیتابیس و مشکل اپگرید

[پاسخ داده‌شده] حجم بالای دیتابیس و مشکل اپگرید
با سلام
بنده از نسخه 1.6 استفاده می کنم(بسته فارسی ساز مربوط به پشتیبانی غیر ) الان میخوام به 1.8 ارتقا بدم
مشکلی که دارم  حجم بالای دیتابیسم(حدودا 1 گیگ) هستش  که موقه اپگرید مشکل بوجود میاره

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
میخوام بسته فارسی ساز این پشتبانی رو بنصبم

تصویر: http://daneshju-club.com/up/ord92/1408617687.jpg

پاسخ
Tofighi میگه:
متاسفانه اکثر هاست‌های معمولی ضعیف هستند و قادر به انجام چنین بروزرسانی‌ای توی اون‌ها نیست.
پیشنهاد ما اینه که اگه می‌تونید دیتابیس رو دانلود کرده و با نصب نرم‌افزاری مثل xampp توی کامپیوتر خودتون بروزرسانی رو انجام بدید و سپس دوباره دیتابیس رو آپلود کنید. (البته این کار سختی حساب میشه چون یک گیگ دانلود و آپلوده...)

دقیقا چه اتفاقی میوفته؟ متوقف میشه و هیچ اتفاقی نمیوفته؟
اگه آره یه مدت صبر کنید شاید ادامه پیدا کرد...

باسپاس

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل‌شده مشکل در بروز رسانی انجمن به 1.8 Qasemi1985 5 42 ۰۵ آذر ۱۳۹۵، ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  پاسخ داده شده مشکل در بروز رسانی انجمن Pr1nCe 3 82 ۱۱ آبان ۱۳۹۵، ۰۸:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  در انتظار پاسخ نصب مجدد mybb با حفظ دیتابیس mrtz2020 2 141 ۰۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrtz2020
  پاسخ داده شده مشکل با فارسی ساز انجمن mehran121 1 95 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۱۶ ق.ظ
  پاسخ داده شده مشکل ارتقا انجمن sarmadi 3 204 ۱۲ فروردین ۱۳۹۵، ۰۳:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فارس هاستینگ
  حل‌شده مشکل ارتقا به 1.8.7 pouria.mzt 6 337 ۰۱ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ctboard.com
  پاسخ داده شده مشکل قالب های بروز رسانی شده mp100 4 238 ۰۱ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰ ب.ظ
  پاسخ داده شده مشکل بعد اپدیت 168 sarac110 2 293 ۱۲ بهمن ۱۳۹۴، ۰۷:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  حل‌شده مشکل بهم ریختگی تاریخ بعد از ارتقاء amin2904 7 494 ۰۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۶:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mparsa
  پاسخ داده شده مشکل gomobile.lang.php does not exist بعد از اپگرید javadth 1 270 ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۰۵:۲۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir