مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
جلوگیری از لود سایت شما در آیفریم iframe

جلوگیری از لود سایت شما در آیفریم iframe
درود
مقدمه:یه سایت هایی وجود دارند به اسم دایرکتوری. البته من به شخصه هنوز نمی دونم واقعا چه هدفی رو دنبال میکنن ! کار این سایت ها اینه که محتوای سایت شما رو دریافت میکنن و خودشونو در نتایج گوگل جا میزنن. فرضا شما یکی از مطالب سایتتون رو در گوگل سرچ میکنید . در نتایج علاوه بر سایت شما (یا حتی شاید بدون سایت شما) سایتی رو میبینید که مطالب شما رو گرفته و خودشو در نتایج جا زده. وقتی که چنین سایتی رو باز میکنید می بینید که سایت شما به صورت iframe در قسمتی از اون سایت به چشم میخوره.

با ترفندی که یادتون میدم شما میتونید هر موقع سایت شما iframe سایت دیگه ای باشه، مرورگر ریدایرکت میشه روی سایت خودتون.
تنها کاری که لازمه اینه که یک خط جاوااسکریپت به قالبتون اضافه کنید. این خط برای همگانی شدن در صفحات میتونه به قالب headerinclude یا footer اضافه بشه.

کد:
<script>
if (top !== self) {window.top.location.href = window.self.location.href;}
</script>

موفق باشید Big Grin

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
البته به سادگی با attibute‌ای که iframe در HTML5 داره میشه این روش رو دور زد! Smile

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پس چکار کنیم ؟
بله درسته . با sandbox میشه جلوی این کارو گرفت. اما همه طراحی سایت ها که این قابلیت رو نمی ذارنSmile
در حقیقت شما تنها با اون دسته ای که sandbox ندارند می تونید بجنگیدSmile

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
یه پلاگینی چیزی بسازید نصب کنیم خوب شه
این مشکل در حقیقت از طریق کسی که ایفریم رو میسازه ایجاد میشه و تا جایی که من متوجه شدم ما نمیتونیم درش دست داشته باشیم. حتی با جاوااسکریپت هم نمیشه اون attribute رو پاک کرد.
شما نهایت کاری که میتونی انجام بدی اینه که محتوای سایتتو اجازه ندی در آیفریم دیده بشه،ولی نمیتونی در force redirect  شدن تاثیری داشته باشی

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
خب چجوری اجازه ندیم که دیده نشه ؟ روشش رو بفرمایید
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۵۲ ب.ظ)MIHAN نوشته:  خب چجوری اجازه ندیم که دیده نشه ؟ روشش رو بفرمایید

خوب راه کاملی براش وجود نداره، ولی مطئنن استفاده از https برای وب‌سایت جلوی استفاده از iframe ها رو میگیره.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم