مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تهیه و نصب اس ال رایگان

تهیه و نصب اس اس ال رایگان
سلام
دوستان کسی میدونه چطوری میشه یک گواهی اس اس ال متن باز و رایگان رو دریافت کرد و روی هاست نصب کرد؟ میخوام امنیت انجمنم چند برابر بشه
Dariush میگه:
گواهی SSL هزینه زیادی دارد و برای انجمن های معمولی به درد نمیخوره و فقط سرعت سایت رو کم میکنه

فعلا انجمن ندارم در حال کسب تجربه هستم
MIHAN میگه:
مرد حساب من دارم میگم رایگان و متن باز ؛ شما میگی هزینه داره
الان تو سایت LIBRESSL  رفتم اما چون انگلیسی نمی دونم ؛ نفهمیدم چطور باید ازش استفاده کنم.
یک سری اطلاعات هم هست که باید وارد کنی تا بهت یه چیزی مثل اکانت و یک فایل چندکیلو بایتی بدند تا توی هاستت بزاری
من دنبال توضیحات کامل میگردم و چون مای بی بی متن بازه ؛ گفتم بچه ها یه چیزایی از SSL متن باز هم ممکنه بدونن

در ضمن انجمن من معمولی نیست و احتمال هکیده شدنش بعد از راه اندازیش بالاست
Tofighi میگه:
در کل از نظر من بهتره با هاستی که میخواید ازش هاست بگیرید به صحبتی کنید.
به احتمال زیاد اطلاعات خوبی باید داشته باشند در این مورد.Smile 

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
MIHAN میگه:
هاست که نمیاد اس اس ال ر ایگان برام نصب کنه ؛ خودم می خوام از طریق لیبره اس اس ال نصب کنم . گفتم شاید کسی بدونه
Dariush میگه:
لطف کنید آدرس انجمن رو بزارید ببینم چجور میگید معمولی نیست و احتیاج به SSL داره

فعلا انجمن ندارم در حال کسب تجربه هستم
MIHAN میگه:
این انجمنی که بنده راه اندازی می کنم ؛ موی دماغ یه عده هست. به همین خاطر مطمئن هستم که چند ماه بعد از راه اندازیش ؛ هکیده می شه
یعنی قبل از راه اندازیش به فکر این هم هستم و می خوام اقدامات لازم رو انجام بدم.
دنبال یه نرم افزار هم می گردم که روی هاستم نصبش کنم تا به صورت خودکار بکاپ بگیره ( مثلا ساعتی یک بکاپ ) و بکاپ های اضافی رو هم خودش حذف کنه ( مثلا ۱۱ تا که شد اولی رو خودش حذف کنه )
توقع پایینی دارم نه ؟ Big Grin
reza.t.gh میگه:
گواهی اس اس ال نیازه به تایید و پرداخت هزینه داره و گواهی های رایگانی که ایجاد میشه فیک هستن ترجیحا اینکارو نکنید چون یه جور نال هست و امکان دسترسیهای زیادی رو ایجاد میکنه.
mx13 میگه:
سلام ست کردن اس اس ال تو هر پنلی باید براتون از طرف مدیر پنل دسترسیش رو داده باشن !
حالا پنل شما چی هستش؟
MIHAN میگه:
سی پنل ۱۱
هنوز با هاستم در ارتباط نگذاشتم . گفتم اول بگردم اگه رایگانش بود که نصب کنیم خوب شه Tongue ولی مثل اینکه باید دست به جیب شد
صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir