مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تنظیمات مای بی برای میهمان

تنظیمات مای بی بی برای میهمان
سلام خیلی گشتم و نتوانستم پیدا کنم . چون در تالار دیده بودم چنین تنظیماتی شده  راهنمایی می خواهم از دوستان 
 وقتی پلاگین مهمان را نصب می کنی نمی تونه لینک ها را ببینه . حالا با یک ثبت نام حتی بدون فعال سازی کد کاربری لینک ها را می بینه و دانلود می کنه در انجمن
 مشکل اینجا است چه طور میشه طرفا کسی که برای دانلود و برداشتن لینک ثبت نام می کنه دیگه نتواند بعد ثبت نام لینک را هم ببینه/  توجه بعد ثبت نام نتواند لینک را ببینه و تا اینکه حد اقل فعالیت و ارسالی داشته باشه تا لینک براش نمایان بشه
 امیدوارم منظورم را رسانده باشم . ممنون میشم راهنمایی ساده و ردیف نمایید
پاسخ
تا جایی ک متوجه شدم اگه فعالسازی کاربر توسط ادمین صورت بگیره نمیتونه تا زمان فعالسازی کاری کنه 
البته شاید راه دیگه ای همباشه میگردم اعلام میکنم

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
اونیکه فرمودید بله /
 یعنی  تنظیماتی است که کاربر تا نتونه بره ایمیل و فعال کنه لینک را نمی تونه حتی موضوع و زیر وصوع و حتی انجمن را ببینه
ولی منظوره من این است که چه طور میشه حتی بعد  فعال سازی ایمیل هم نتونه لینک دانلود ها ر ببینه وادام که بیاد و فعالیت کنه و عضو فعال بشه تا بتونه لینک دانلود را ببینه یا اینکه حتی دو سه مطلبی در انجمن درج کنه و ...
 من حتی جایی دیدم بعد دانلود 2 لینک کاربر را 24 ساعت  از دانلود محروم و پیام میده شما می توانید بعد 24 ساعت دیگر دانلود کنید
پاسخ
میتونی کلا اون انجمنی ک مطلب مورد نظر رو میزنی نذاری ببینه 
پنل ادمین >گروه ها >گروه موردنظر>توی تب ها نوشته انجمن و ارسال ها 
اونجا میتونی تیک بزنی (دقیق مطالعه کن )
مثلا از قبیل:
بتواند پیوست‌ها را دانلود کند؟  *گزینه ای ک اشاره کردی اینه *
بتواند تالار را مشاهده کند؟
بتواند موضوعات را مشاهده کند؟

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
بتواند دانلود کند نداریم   فقط اینها هست[td]نه‌های عمومی این یک گروه کاربری محروم شده است. 
اگر این گروه یک گروه کاربری محروم شده باشد، امکان انتقال کاربران محروم شده به این گروه وجود دارد.[/td][td]گزینه‌های ناظم/مدیر بله، کاربران این گروه کاربری، مدیر ارشد هستند. بله، کاربران این گروه کاربری می‌توانند به کنترل پنل ناظم دسترسی داشته باشند. بله، کاربران این گروه کاربری می‌توانند به کنترل پنل مدیرکل دسترسی داشته باشند.

[/td]
پاسخ
و کلا دانلد نیست[td]مدیریت حساب کاربری بتواند به کنترل پنل کاربر دسترسی داشته باشد؟ بتواند نام کاربری خود را تغییر دهد؟ بتواند از عنوان کاربری اختیاری استفاده کند؟ بتواند آواتار آپلود کند؟ بتواند امضا قرار دهد؟ لینک‌های داخل امضا به صورت nofollow شوند؟تعداد ارسال‌‌های مورد نیاز برای قرار دادن امضا:
در این بخش می‌توانید حداقل تعداد ارسال‌های مورد نیاز برای دسترسی کاربر به بخش امضا را تعیین کنید.
[/td][td]سیستم اعتبار‌ها نمایش اعتبار‌ها برای کاربران این گروه؟ بتواند به کاربران اعتبار دهد؟به دست آوردن/از دست دادن امتیاز: 
در این قسمت شما باید تعداد امتیاز‌هایی که هر کاربر با گرفتن اعتبار به او داده می‌شود یا از او گرفته می‌شود را وارد کنید.
بیشترین تعداد اعتبار‌های مجاز در هر موضوع: 
بیشترین تعداد اعتبار‌هایی که کاربر می‌تواند از درون یک موضوع به یک کاربر بدهد را وارد کنید. اگر "0" قرار دهید محدودیتی اعمال نمی‌شود.
بیشترین تعداد اعتبار‌های مجاز در هر روز: 
بیشترین تعداد اعتبار‌هایی را که هر کاربر در روز می‌تواند به کاربران دیگر بدهد را وارد کنید. اگر "0" قرار دهید محدودیتی اعمال نمی‌شود.
[/td][td]سیستم اخطار بتواند به کاربران دیگر اخطار دهد؟ بتواند از سایر کاربران اخطار دریافت کند؟بیشترین تعداد مجاز اخطار در هر روز: 
[/td][td]پیام‌خصوصی بتواند از پیام‌خصوصی استفاده کند؟ بتواند پیام‌خصوصی ارسال کند؟ بتواند پیام‌خصوصی ارسال کند حتی اگر دریافت کنندگان آن را غیر فعال کرده باشند؟ بتواند پیام‌های خصوصی ارسال شده را پیگیری کند؟ بتواند اطلاع رسانی هنگام دریافت پیام‌خصوصی را غیر فعال کند؟حد مجاز تعداد پیام‌های خصوصی
بیشترین تعداد پیام‌های خصوصی در صندوق پیام‌های کاربر. اگر خالی بماند کاربر می‌تواند تعداد نامحدود پیام‌خصوصی در صندوق پیام‌های خود نگه داری کند.
بیشترین تعداد دریافت کنندگان هر پیام
بیشترین تعداد دریافت کنندگانی که کاربر می‌تواند در یک زمان به آن‌ها پیام‌خصوصی ارسال کند. اگر خالی بماند محدودیتی اعمال نمی‌شود.[/td]
پاسخ
دوست عزیزمسیری که گفتم برو؛
پنل ادمین--گروه کاربران-گروه مورد نظر انتخاب کن بعد؛

توی تب ها نوشته کاربرا و دسترسی ها کنارش نوشته انجمن ارسال ها شما انجمن ارسال ها انتخاب کن و تیک بردار یا تنظیم کن

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
اتقا منکه فرستادم .  در کل تو این تنظیمات گزینه دانلود نیست اصلا . بالا تمام گذینه ها ارسال کردم
بتواند مشاهده کند و پروفایل تغییر و امصا ....   دانلود چیزی نداره
پاسخ
همون طور که بهنام گفت اون بالا توی ویرایش یک گروه تبی به اسم انجمن‌ها و ارسال‌ها وجود داره که این گزینه در اون وجود داره.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
درود 
عزیزم یکم دقت کنی پیدا میکردی 
نمونه پیوست کردم:Heart

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
صفحه‌ها (2):