مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تعیین یک پوشه بعنوان تصاویر پوسته

[حل‌شده] تعیین یک پوشه بعنوان پوشه تصاویر یک پوسته
دوستان!

من الان یک پوسته وارد کردم.

می‌خواهم این پوسته، تصاویرش، در پوشه‌ی اصلی مای بی بی نباشد. بلکه در یک پوشه اختصاصی به نام "my theme images" در پوشه ایمج اصلی باشد.

الان یک پوشه به همین نام درست کردم و در داخل پوشه ایمج اصلی قرار دادم، و بعد عکس‌ها را هم در درون آن آپلود کردم.

الام متغییر تصاویر در کد‌ پوسته من چنین است. {$theme['imgdir']}

در کجای پوسته باید این آدرس را به پوسته خود بدهم تا وقتی که این متغییر را استفاده می‌کنم، برود به آن پوشه‌ای که ساختم و عکس‌ها در داخل آن قرار دارد؟

ممنون
پاسخ
Tofighi میگه:
توی پوسته‌ها، پوسته‌ی مورد نظر، یه تنظیم داره براش...

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
sco1385 میگه:
بسیار سپاسگذارم آقای توفیقی  Heart
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در انتظار پاسخ بروزرسانی پوسته Drow-Ranger 1 24 ۱۲ آذر ۱۳۹۵، ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Develepor
  پاسخ داده شده مشکل وارد کردن پوسته sarmadi 5 76 ۰۴ آذر ۱۳۹۵، ۱۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  حل‌شده نیازمند پوسته ی Default انجمن soheyl_ir89 6 277 ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  پاسخ داده شده پوسته‌ی زیبایی رسمی مای بی بی sco1385 7 383 ۲۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  در انتظار پاسخ تبدیل پوسته‌ی 1.6 به 1.8 sco1385 13 689 ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  پاسخ داده شده مشکلات در نصب پوسته emadalizadeh 29 1,532 ۰۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_MI

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir