مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تبدیل پوسته‌ی 1 6 به 8

[در انتظار پاسخ] تبدیل پوسته‌ی 1.6 به 1.8
دوستان! من سه روز قبل یک پوسته به نام nesil را نصب کردم. فکر کردم که برای مای بی بی 1.8 است، اما بعد متوجه شدم که این پوسته قدیمی است و برای 1.6 طراحی شده است. از این پوسته راضی‌ام، به خصوص آن که کار ما مقاله است و شلوغ نبودن طراحی مهم است و این پوسته هم بسیار مناسب است.  آیا پوسته‌ی 1.8 آن وجود دارد تا نصب کنم؟ اگر وجود ندارد، و من بخواهم دوستی این پوسته را به 1.8 تبدیل کنید. چقدر باید هزینه بپردازم؟ لطفاً راهنمایی بفرمائید. ممنون
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام
لطفا لینک قالب و همچنین یا خود قالب رو بذارید.
الان نصب کردین یا نه؟مشکلی پیش اومده؟

پاسخ
sco1385 میگه:
آدرس انجمن این است.

http://talar.shandel.info/index.php

به خاطر این که ورژن اختلاف داره طبیعتا در بسیاری از جاها دچار مشکل شدم.

قالب را خواستم ضمیمه پست کنم اما گویا انجمن شما اجازه‌ی آپلود نمی‌دهد.

یکی از اشکالات این است که دکمه ویرایش در زیر پست عمل نمی‌کند.

در ضمن چند دکمه در قسمت بالای سایت مثل لینک عکس کاربر و کنترل پنل کاربر و لینک پیام خصوصی و باز و بسته شدن انجمن هم کار نمی‌کند. جالب آن که اگر نیو تب بکنیم لینک‌ها در نیو تب باز می‌شود یعنی دکمه کلیک را قبول نمی‌کند.

این هم فایل ضمیمه:

http://jmp.sh/0PyhNzK

با تشکر
پاسخ
mp100 میگه:
این موضوع رو مطالعه کنید , کمکتون میکنه
http://my-bb.ir/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%8...%D8%A7-1-8
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
میدونید تو ورژن 1.8 کد ها یکم تغییر کردن و باید یک دستی به قالب کشید و کد هارو تغییر داد.ببینم چکار میکنم.

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام
یک پوسته جدید بسازید و اینو وارد کنید و یک اسم واسش بذارید.ببینید کار میکنه یا نه.اینو هول هولکی درست کردم.شاید کار نکنه.اگه کار نکرد دسترسی ادمین کنترل پنل رو بدین تا اونجا تست کنم.
اما الان روی قالبون یکم کار کردم.ببینید درسته یا نه.
این پوسته رو وارد کنید با یک نام دیگه.ببینید درسته یا نه.کار میکنه یا نه.اگه نشد بهم خبر بدین.
هنوز خیلی تغییرات مونده که باید از روی کنرل پنل مای بی بی درست کرد.اما اینو از روی کد دست کاری کردم.ببینید درسته یا نه.خبر بدین.
پوشه image همون قبلی باشه.
این فقط فایلxml هستش که وارد کنید توی پوسته جدید.

فایل‌های پیوست

.zip   Nesil-theme.zip (اندازه 24.72 KB / تعداد دانلود: 3)

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام
دوست عزیز نگاه کردین و تست کردین؟با گوشی وصل شدم ببینم کارت راه افتاده یا نه

پاسخ
sco1385 میگه:
سلام خیلی لطف کردید. شرمنده شدم.

من همان زمان که فایل رو آپلود کردم در این موضوع مشترک شدم. و منتظر بودم تا از طریق ایمیل از پاسخ با خبر بشم. اما متاسفانه با این که شما دو پست هم گذاشتید اما ایمیلی برای من نیامد و من متوجه پاسخ شما تشدم.

خودم از روی راهنمای تبدیل پوسته کار کردم و الان اکثر اشکالات از بین رفت. چند مشکل هست که مطرح می‌کنم.

من از روی راهنما تمام قالب‌ها رو یکی یکی روی پوسته جدید ریختم و هنوز هم دارم این کار رو انجام میدم.

فایل شما رو هم دانلود می‌کنم تا بعد از تغییرات آن را هم امتحان کنم.

​بسیار ممنونم از این همه توجه شما عزیز. زنده باشی
پاسخ
sco1385 میگه:
من پوسته را طبق دستور بروزسانی کردم، اما چند مشکل کوچک دارم.

1. عکس این سه دکمه در پست از بین رفته است.

2. در هدر یک باکس اضافی ظاهر شده است.

3. وقتی روی دکمه ویرایش می‌زنم: دو دکمه ویرایش سریع و ویرایش کامل ظاهر می‌شود. اما دکمه ویرایش کامل کار می‌کند اما دکمه ویرایش سریع کار نمی‌کند و اصلا با کلیک هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

جای کالرچینجر هم به هم خورده است.

http://talar.shandel.info/index.php

---------------

مورد اول حل شد.
.

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
قالب من را تست کرده اید؟
اگر قالب من را تست کرده اید خیلی تغییرات داده ام.چون میخوام ببینم درست هستش یا نه که اگه درست هستش به عنوان قالب 1.8 پابلیک کنم و بذارمش توی سایت.
قالبی که زدم تست کنید و خبرشو بدین.

پاسخ
صفحه‌ها (2):