مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (4):
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاریخ جلالی

تاریخ جلالی
دوستان من مشکلاتو حل کردم قسمت تقویم و تاریخ تولد@ 
فقط ی چن روز باید تست کنم تو انجمن خودم اگر مشکلی نداشت قرارش میدم@ Big Grin
پاسخ
قرار بده دیگه:|

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
انیم استار | انیمه استار
پاسخ
من هم به شدت منتظر یک پلاگین مبدل جلالی بی عیب و ایراد و کامل هستم! البته 2-3 سالی میشه...
کاش پشتیبانی مای بی بی آستین بالا بزنه و تقویم جلالی رو به اسکریپت اضافه کنه،
یا یک شوالیه پیدا بشه مثل wp-parsidate برای وردپرس یه پلاگین برای مای بی بی بنویسه Sleepy
پاسخ
برا من که اینجوری نشون میده :دوشنبه 13 بهمن 1393 09:25:18 +00001422912318GMTCدوشنبهب.ظ3025v1422912318GMTC

پاسخ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳، ۰۲:۵۴ ب.ظ)raino نوشته:  برا من که اینجوری نشون میده :دوشنبه 13 بهمن 1393 09:25:18 +00001422912318GMTCدوشنبهب.ظ3025v1422912318GMTC

فکر می کنم شما پلاگین 1.6 رو روی 1.8 نصب کردی، این پلاگین به نظر من بسیار خوب و کم ایراد هست و همه قسمتها رو به خوبی جلالی میکنه و تنها عیبش همین خروجی اضافه س که اگر رفع بشه به نظر من برای 1.8 هم عالیه و نیازی به ارائه پلاگین جدا نیست. در هر حال من از پلاگینهای جلالی که تا حالا توسط گروه های مختلف برای 1.8 منتشر شده اصلا راضی نبودم.
پاسخ
سلام
درود بر شما میشه همین افزونه ای که رو همین انجمن نصب هست .قرار بدین برای استفاده ؟
تصویر: http://s6.picofile.com/file/8191850792/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE_%D8%AC%D9%84%D8%A7%D9%84%DB%8C.png

پاسخ
درود من یک افزونه برای همین مبحث نوشتم اما هنوز موفق نشدم شمکل قسمت تقویم رو حل کنم البته قسمت تقویم شمسی میشه اما قالب ها لود نمیشن ولی اگر ب جز تقویم بخواید امکان قرار دادنش هست میتونم بدم استافده کنید
پاسخ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۵:۵۷ ب.ظ)mx13 نوشته:  درود من یک افزونه برای همین مبحث نوشتم اما هنوز موفق نشدم شمکل قسمت تقویم رو حل کنم البته قسمت تقویم شمسی میشه اما قالب ها لود نمیشن ولی اگر ب جز تقویم بخواید امکان قرار دادنش هست میتونم بدم استافده کنید

تقویم در مای بی‌بی ۲.۰ به احتمال زیاد حذف خواهد شد! توی ۱.x هم توسط عموم کاربران استفاده نمیشه (طبق نظرسنجی‌ای که توی سایت mybb.com انجام شده) پس شمسی‌سازی تقویم زیاد اهمیت نداره.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
درود بر شما جناب توفیقی اگه بخوام مای بی بی فقط راست چین بشه برای زبان فارسی و منوها و گزینه ها بدون تغییر باشن یعنی همه انگلیسی باشه امکان پذیر هست ؟یعنی فقط راست چین و ادیتورش زبان فارسی را پشتیبانی کنه .

پاسخ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۴۶ ب.ظ)yazdanparast نوشته:  درود بر شما جناب توفیقی اگه بخوام مای بی بی فقط راست چین بشه برای زبان فارسی و منوها و گزینه ها بدون تغییر باشن یعنی همه انگلیسی باشه امکان پذیر هست ؟یعنی فقط راست چین و ادیتورش زبان فارسی را پشتیبانی کنه .

درود اولا طفا سوالتون رو در جای مناسب بپرسید
دوما فک کنم از پنل مدیریت می تونید تنیم کنید زبان پیش فرض رو
مسیرش هم
پنل مریریت -> پیکربندی -> زبان ها
پاسخ
صفحه‌ها (4):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir