مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بک اپ گرفتن

بک اپ گرفتن
با سلام
من میخواستم انجمنم رو انتقال بدم رو یه هاست دیگه رفتم تو فایل منیجر و گوشه public-html تیک زدم و بعد گذینه دانلود رو زدم فایل رو گرفتم اولین سوالم اینه که چرا رو سیستم خودمون ان زیپ نمیشه؟
دومی اینه که دیگه باید چی رو بک اپ بگیرم؟

I'M SPY
No More.....
Tofighi میگه:
منظورتون رو از سوال اول نفهمیدم.
جواب سوال دوم: دیتابیستون

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
allgames میگه:
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱، ۰۳:۰۸ ب.ظ)'Tofighi' نوشته:  منظورتون رو از سوال اول نفهمیدم.
جواب سوال دوم: دیتابیستون

سول اولم: منظورم اینه من میخوام فایل های اضافی که توش هست رو پاک کنم بعد اپلود کنم مثل پالگین که به صورت زیپ توش هست اخه من بعد اپلود کردن اونا رو پاک نکردمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
دیتا بیس یه جا نوشته بود بک اپ زدم صفحه رفرش شد نوشتش بک اپ ساخته شد دیگه اتفاق دیگه ای نیوفتادشتصویر: images/smilies/huh.gif

I'M SPY
No More.....
mohammad میگه:
شما فول بکاپ گرفتی یا فقط از انجمن گرفتی ؟

برای انتقال باید فول بکاپ بگیری و اگر آنزیپ نمیشه معلومه که فایل خرابه یا بکاپ ناقص هست

انجمنهای آزاد سه دو یک

دست بی نمک که داشته باشی میفهمی من چی میگم
اونایی که به دست و پای آدم میوفتن تا کاری واسشون انجام بدی یه روزی واست دور بر میدارن و به جای اینکه خودشونو بکشن بالا سعی دارن تورو بیارن پایین

Exclamation
H4Mid میگه:
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱، ۰۲:۴۶ ب.ظ)'allgames' نوشته:  با سلام
من میخواستم انجمنم رو انتقال بدم رو یه هاست دیگه رفتم تو فایل منیجر و گوشه public-html تیک زدم و بعد گذینه دانلود رو زدم فایل رو گرفتم اولین سوالم اینه که چرا رو سیستم خودمون ان زیپ نمیشه؟
دومی اینه که دیگه باید چی رو بک اپ بگیرم؟

بدید مدیر سرور انتقال بده ...
خودتون برای اولین بار شاید ناقص انتقال بدید و.. Smile
allgames میگه:
خوب من هم از دیتا بیس گرفتم هم از خود فایل ها
فقط فایل رو اپلود کنم تو هاست دیتا بیس رو چطور میشه اپلود کرد اصلا اموزش مختصر بگذارید برای انتقال ممنونم منتظرم

I'M SPY
No More.....
H4Mid میگه:
فول بک اپ بگیرید اطلاعات هاست مورد نظر منظوم FTP مورد نظر هست بدید بهش خودش انتقال داده می شود بعدش توی هاست جدیدتون بک اپ ها و فایل ها رو ریستور کنید !
موفق باشید
یک فیلم اموزشی روی PC أاشتم اگر باشه براتون اپلود میکنم