مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
به چه صورت در قسمت هدر این ها رو بزارم

به چه صورت در قسمت هدر این ها رو بزارم
سلام من میخوام که در قسمت هدر انجمن این هارو بزارم 
که متحرک هم باشه یعنی موقعی که نشانه گر موس روش میره بالا بره و بعد رنگی بشه
چه کدی باید بزارم 

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

mahdi raf میگه:
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲، ۰۷:۰۷ ب.ظ)mellat نوشته:  ریپ به حساب میاد دوست عزیز !

من نگفتم که کدهای اون سایت رو بردارین من گفتم کسی همچین کدی نداره کسی میتونه این کد رو بسازه 
mahdi raf میگه:
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲، ۰۷:۱۱ ب.ظ)life نوشته:  اختصاصی نیست که ریپ به حساب بیاد دوست من ...
این کد رو در گلوبال پوستتون بزارید

کد:
#social { width: auto; height: auto; position: relative; top: 5px; left: 10px; } #social div { float: left; margin-right: 10px; -webkit-transition: all .5s ease-in-out; -moz-transition: all .5s ease-in-out; -ms-transition: all .5s ease-in-out; transition: all .5s ease-in-out; -webkit-perspective: 800px; -webkit-perspective-origin: 50% 100px; -moz-perspective: 800px; -moz-perspective-origin: 50% 100px; -ms-perspective: 800px; -ms-perspective-origin: 50% 100px; perspective: 800px; perspective-origin: 50% 100px; cursor: pointer; } #fb { background: url('images/sprite.png') no-repeat -98px -121px; width: 25px; height: 25px; } #fb:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -98px -90px; width: 25px; height: 25px; } #rss { background: url('images/sprite.png') no-repeat -133px -121px; width: 25px; height: 25px; } #rss:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -133px -90px; width: 25px; height: 25px; } #utube { background: url('images/sprite.png') no-repeat -168px -121px; width: 25px; height: 25px; } #utube:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -168px -90px; width: 25px; height: 25px; } #aparat { background: url('images/sprite.png') no-repeat -203px -121px; width: 25px; height: 25px; } #aparat:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -203px -90px; width: 25px; height: 25px; } #gplus { background: url('images/sprite.png') no-repeat -63px -121px; width: 25px; height: 25px; } #gplus:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -63px -90px; width: 25px; height: 25px; } #twitter { background: url('images/sprite.png') no-repeat -239px -121px; width: 25px; height: 25px; } #twitter:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -238px -90px; width: 25px; height: 25px; } #instagram { background: url('images/sprite.png') no-repeat -29px -121px; width: 25px; height: 25px; } #instagram:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -29px -90px; width: 25px; height: 25px; }

وبعد این این کد رو در قسمت هدر قالبتون در جای مناسب بزارید.
کد:
<div id="social"> <a target="_blank" href="#"><div id="fb"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="twitter"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="rss"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="utube"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="aparat"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="gplus"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="instagram"></div></a> </div>

با سلام من کدهای گلوبال رو گذاشتم اما در سایت نیامد یعنی هیچی نمایش داده نشد یک راهنمایی بکنید
http://www.musicmaker.xzn.ir
life میگه:
این کد دومی رو در کجا قرار دادید؟
Tofighi میگه:
عزیز دل باید در قالب header قرار بدی.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
mahdi raf میگه:
(۰۹ اسفند ۱۳۹۲، ۰۶:۳۲ ب.ظ)Tofighi نوشته:  عزیز دل باید در قالب header قرار بدی.

بین کدوم کدها ؟
یا باید کد ها رو پاک کنم؟؟؟
بعد هم یادم رفت که بگم هردو کد رو گذاشتم
BlueAmir میگه:
کدهای اول رو اینجا: ( آخر کدها کپی کن )
قالب ها و پوسته ها > پوسته ها > پوسته مورد نظر > global.css > ویرایش قالب بندی: حالت پیشرفته

کد دوم رو اینجا : ( هرکجا که دوست داری که قرار بگیره اضافه کن )
قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر  > Header Templates > در Header
mahdi raf میگه:
(۱۰ اسفند ۱۳۹۲، ۰۵:۱۹ ب.ظ)BlueAmir نوشته:  کدهای اول رو اینجا: ( آخر کدها کپی کن )
قالب ها و پوسته ها > پوسته ها > پوسته مورد نظر > global.css > ویرایش قالب بندی: حالت پیشرفته
کد دوم رو اینجا : ( هرکجا که دوست داری که قرار بگیره اضافه کن )
قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر  > Header Templates > در Header

ممنون ولی کد ها رو نمایش نمیده
life میگه:
دسترسی رو بفرسید...حتما اشتباه وارد میکنید
صفحه‌ها (2):