مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
به چه صورت در قسمت هدر این ها رو بزارم

به چه صورت در قسمت هدر این ها رو بزارم
سلام من میخوام که در قسمت هدر انجمن این هارو بزارم 
که متحرک هم باشه یعنی موقعی که نشانه گر موس روش میره بالا بره و بعد رنگی بشه
چه کدی باید بزارم 

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

life میگه:
ادرس سایتی که اینو گرفتید بدید؟
mahdi raf میگه:
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲، ۱۱:۲۴ ب.ظ)life نوشته:  ادرس سایتی که اینو گرفتید بدید؟

http://www.residentevil.ir
ار این سایت بود
mahdi raf میگه:
کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟
mellat میگه:
ریپ به حساب میاد دوست عزیز !

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

life میگه:
اختصاصی نیست که ریپ به حساب بیاد دوست من ...

این کد رو در گلوبال پوستتون بزارید

کد:
#social { width: auto; height: auto; position: relative; top: 5px; left: 10px; } #social div { float: left; margin-right: 10px; -webkit-transition: all .5s ease-in-out; -moz-transition: all .5s ease-in-out; -ms-transition: all .5s ease-in-out; transition: all .5s ease-in-out; -webkit-perspective: 800px; -webkit-perspective-origin: 50% 100px; -moz-perspective: 800px; -moz-perspective-origin: 50% 100px; -ms-perspective: 800px; -ms-perspective-origin: 50% 100px; perspective: 800px; perspective-origin: 50% 100px; cursor: pointer; } #fb { background: url('images/sprite.png') no-repeat -98px -121px; width: 25px; height: 25px; } #fb:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -98px -90px; width: 25px; height: 25px; } #rss { background: url('images/sprite.png') no-repeat -133px -121px; width: 25px; height: 25px; } #rss:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -133px -90px; width: 25px; height: 25px; } #utube { background: url('images/sprite.png') no-repeat -168px -121px; width: 25px; height: 25px; } #utube:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -168px -90px; width: 25px; height: 25px; } #aparat { background: url('images/sprite.png') no-repeat -203px -121px; width: 25px; height: 25px; } #aparat:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -203px -90px; width: 25px; height: 25px; } #gplus { background: url('images/sprite.png') no-repeat -63px -121px; width: 25px; height: 25px; } #gplus:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -63px -90px; width: 25px; height: 25px; } #twitter { background: url('images/sprite.png') no-repeat -239px -121px; width: 25px; height: 25px; } #twitter:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -238px -90px; width: 25px; height: 25px; } #instagram { background: url('images/sprite.png') no-repeat -29px -121px; width: 25px; height: 25px; } #instagram:hover { background: url('images/sprite.png') no-repeat -29px -90px; width: 25px; height: 25px; }

وبعد این این کد رو در قسمت هدر قالبتون در جای مناسب بزارید.

کد:
<div id="social"> <a target="_blank" href="#"><div id="fb"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="twitter"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="rss"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="utube"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="aparat"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="gplus"></div></a> <a target="_blank" href="#"><div id="instagram"></div></a> </div>

mellat میگه:
هر کدی گه از یه طرح دیگه ورداشته بشه ریپ محسوب میشه !

بهتره از پارسی ساز اینجا استفاده بشه ...

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

life میگه:
Undecidedنمیدونم چرا پاک شد ولی چیز بدی نگفتم.خیلی از ماها از کد های دیگران استفاده میکنیم...حالا ریپ در ایران معنی

بدی گرفته مشکل ما نیست.

در ضمن من پشتیبانی نخواستم که از پارسی ساز اینجا استفاده کنم
mellat میگه:
من گفتم بهتره از پارسی ساز اینجا استفاده کنید ، بروز تر و قوی تر هست .Smile

بهتره بجای کپی کردن کد ، با یادگیری و نوشتن اون ، هم علم خودمون رو بالا ببریم و هم زحمت اون شخص هدر نره ! Smile

---------

life میگه:
مشکلی با پارسی سازم نداشتم تا به حال ممنون از پیشنهاد..

نوشتن این کد هم کاری نداشت... درضمن این کد رو هم من ی جا در سایت های اسکریپت ایرانی دیده بودم..

به هر حال همین در میومد...

صفحه‌ها (2):