مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بستن فید وردپرس

بستن فید وردپرس
سلام
من فید سایت هامو (وردپرس) به خاطر سایت هایی که از طریق فید مطالب رو میدزدن بستم و به خاطر بستن فید در گوگل وبمستر هم سرور ارور دریافت می کنم به نظر شما راه حل چیه؟ اگر فید رو باز کنم سایت های فید خوان مطالب رو کپی می کنن و اگه بسته بمونه مشکلی پیش می آد؟
دوستانی که در این رابطه اطلاعات خوب دارن کمک کنن لطفا.
....
ممنون
پاسخ
فکر نکنم مشکل از اون باشه چون من یه مدت بسته بودم مشکلی پیش نیومد , احتمالا سایتتون باز نمیشده یا قطعی داشتید .
پاسخ
نه مطمئنا ارور ها به خاطر فید هستش چون لینک ارور ها مربوط به فید  هستش مثلا
http://www.mysite.com/exmplepost/feed
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمایش ندادن تصاویر با فرمت gif و png در وردپرس mohammad71 15 387 ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad71
  دانلود از طریق ایمیل در وردپرس armanweb 0 91 ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: armanweb
  آموزش ساخت فرم در وردپرس با Quform فارس هاستینگ 1 447 ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: samsamooraei
  آموزش قرار دادن آخرین ارسالات مای بی بی برای وردپرس farsi200 27 4,914 ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: volleyworld
  ساخت اکانت FTP از طریق ثبت نام کاربر در وردپرس navids_mh 1 303 ۱۱ دى ۱۳۹۴، ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  مشکل در پنل مدیر وردپرس behnam 5 508 ۱۷ تير ۱۳۹۴، ۱۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: behnam
  ساخت صفحه جدا در وردپرس ali5866 0 432 ۰۸ بهمن ۱۳۹۳، ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ali5866
  پلاگین همگام سازی کاربران وردپرس با مای بی بی ctboard.com 0 825 ۰۴ بهمن ۱۳۹۳، ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ctboard.com
  پلاگین آخرین اطلاعات مای بی بی بر روی وردپرس ctboard.com 0 667 ۰۴ بهمن ۱۳۹۳، ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ctboard.com
  درخواست تبدیل قالب رز بلاگ به وردپرس sarmadi 0 580 ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sarmadi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir