مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (4):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث و گفتگو در مورد پلاگین ویرایشگر پیشرفته ckeditor

بحث و گفتگو در مورد پلاگین ویرایشگر پیشرفته CKEditor
بررسی مطلب‌ها و بررسی مشکل ساز نشدن یا کدننداختن بعد از رفتن به حالت منبع و برگشتن به حالت اصلی
لطفا فعلا روی این موضوع تکیه کنید و هرمشکلی دیدید بگید.
سعی کنید همیشه آخرین نسخه ویرایشگر رو بگیرید و همچنین بروزرسانی هایی که انجام میشه هم گفته میشه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
نسخه آخر طوری بود که کاربران ما رو کاملا کلافه کرد و دنباله تغییر ادیتور بودند!
یعنی نسخه آزمایشی آخر جای بهتر شدن نسبت به نسخه قبلی آزمایشی خودش غیرقابله استفاده شد کلا!
هر صفحه ایی رو کاربران باز میکنن ، پیام یک ذخیره خودکار یافت شد میده حتی پلاگین غیرفعال باشه
سرعت ادیتور بالا نیومده برعکس پایین اومده! طوری که روی ارسال پست کلیک میکنیم حدود 5 تا ده ثانیه گیر میکنه بعد ارسال میشه ولی نسخه قبلی تا کلیک میکردیم ارسال میشد
این نسخه هم اکنون ENTER بزنیم سر سطر بریم خیلی مواقع BACK بزنیم بالا نمیاد! یعنی بخوای دو کلمه بنویسیم همون دو کلمه حذف میشه و بالاتر نمیره
الان ارسالی رو نقل قول کنیم ، کلیک میکنیم زیر نقل قول خیلی پایین میره درصورتی که اصولی دقیقا باید زیر کادر نقل قول بیاد نشانه گر
دکمه شکلک های بیشتر در ادیتور نیست

حالت منبع هم که خیلی دارای مشکله
یعنی متنی ارسال کنیم ویرایش کنیم دیگه کلا به هم چسبیده میشه و خیلی مشکلات دیگر
متنی و وسط چین باشه کپی کنیم ،  وسط چین میشه موقع ارسال راست چین میشن
یا یک کد html قرار میدیم با ویرایش کد کلا از بین میره و قابله استفاده نمیشه
حالت منبع خیلی کنده هم تبدیل شدنش هم برگشت به حالت اصلی

Huh
یک بار که نوشتار متن از چپ به راست بزنیم متن در جای خودش قرار میگیرد اما اگر در حالت منبع قرار دهیم این شکلی میشه و کدهاش هم نمایش داده میشه

این متن فارسی چپ به راست هست

سلام  خوبی چه خبرا
Hello Wellcome 
دلیلش به خاطر این هست که اگر تگ [dir/] به سطر بعدی برود یا اینکه جمله مورد نظر بعد از تگ [dir] اینتر خورده باشه کدهاش نمایش داده می شود .
کد:
[dir=ltr]
Hello Wellcome [/dir]

کد:
[dir=ltr] Hello Wellcome
[/dir]

چگونه برای این ویرایشگر جدید دکمه قرار دهیم؟!Huh
(۰۶ مهر ۱۳۹۲، ۰۲:۱۲ ب.ظ)hamidkag نوشته:  چگونه برای این ویرایشگر جدید دکمه قرار دهیم؟!Huh

از پلاگین زیر استفاده کنید.
لازمه فقط اسم فایل رو دل خواه بزارید + قسمت هایی که توضیح دادم رو تغییر بدی:

.php   mybbirckeditorhello.php (اندازه 1.66 KB / تعداد دانلود: 18)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

میشه توصیحشو دوباره بدین؟ چون من اون موقع انجام دادم نشد شاید در قسمتی ازش اشتباه کار میکردمHeart
(۰۶ مهر ۱۳۹۲، ۰۳:۱۲ ب.ظ)hamidkag نوشته:  میشه توصیحشو دوباره بدین؟ چون من اون موقع انجام دادم نشد شاید در قسمتی ازش اشتباه کار میکردمHeart

این پلاگینی که دادم در ارسال ۱۵ رو بگیر.
این قسمت رو ببین و تغییر بده:
کد پی‌اچ‌پی:
// اسم فایل پلاگین بدون .php را وارد کنید:
define('MYBBIRPLUGINNAME','mybbirckeditorhello');
// نام دکمه را وارد کنید:
define('MYBBIRBUTTONNAME','hello');
// عنوان دکمه را وارد کنید
define('MYBBIRBUTTONTITLE','دکمه سلام');
// عنوان پلاگین را وارد کنید
define('MYBBIRPLUGINTITLE','پلاگین افزودن دکمه سلام');
// نام پلاگین CKEditor را وارد کنید
define('MYBBIRCKEDITORPLUGINNAME','hello'); 
اسم فایل هم هرچی دوست داری بزار و اینجا هم ویرایش کن.
بعد فایلهای جاوا اسکریپت یا به قولی پلاگین اصلی که برای ckeditor نوشتی رو در ckeditor/plugins آپلود کن.
حالا پلاگین رو فعال کن و در انجمن ها و ارسال‌ها در CKEditor برای یکی از گروه های دکمه مثل document روی افزودن دکمه برای این گروه کلیک کن و دکمه رو بساز.

یک پیشنهاد داشتم نمیدونم شدنی هست یا نه
دکمه کیبورد فارسی به ادیتور اضافه شه! http://keyboard-persian.kalkalforum.ir/

Huh
(۰۷ مهر ۱۳۹۲، ۰۷:۰۳ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  یک پیشنهاد داشتم نمیدونم شدنی هست یا نه
دکمه کیبورد فارسی به ادیتور اضافه شه! http://keyboard-persian.kalkalforum.ir/

حروف فارسی در قسمت نویسه ویژه قرار خواهد گرفت ولی چیزی به اسم افزودن کیبورد در هسته اصلی ادیتور قرار نمیگیره.
دلیل:
الآن این پلاگین علاوه به زبان فارسی به زبان های دیگه از جمله انگلیسی و ترکیه ای و ... هم ترجمه شده و کاربران اونها هم دارن ازش استفاده میکنن و پشتیبانی میگیرن پس باید چیزی باشه که نیاز همه رو رفع کنه.

به نظر من اگه بشه یه امکانی ایجاد کرد مثل فیسبوک که چندتا عکس رو همزمان وارد کرد و حالت پیوست کنار هم چیده بشن خیلی خوبه

بیشتر توضیح بدم
مثلا : وقتی چندتا عکس رو پیوست میکنم و ارسال میکنیم عکسهای بند انگشتی زیر ارسال نشون داده میشه
ولی : الان میخوایم عکسها رو جای دیگه آپلود کنیم اما توی ارسال همون حالت بند انگشتی نشون داده بشه عکسی که پیوست کردم رو ببینید

عکسها کنار هم چیده میشن و روی هر عکسی کلیک بشه به اندازه اصلی نمایش داده میشه

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

انجمنهای آزاد سه دو یک

دست بی نمک که داشته باشی میفهمی من چی میگم
اونایی که به دست و پای آدم میوفتن تا کاری واسشون انجام بدی یه روزی واست دور بر میدارن و به جای اینکه خودشونو بکشن بالا سعی دارن تورو بیارن پایین

Exclamation
صفحه‌ها (4):