مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بازگردانی یک جدول از دیتابیس

[پاسخ داده‌شده] بازگردانی یک جدول از دیتابیس
انجمن من چند مدتیه خطای زیر رو میده

SQL Error:
1146 - Table 'atamalek_mybb.mybb_atausers' doesn't exist
Query:
SELECT u.*, f.* FROM mybb_atausers u LEFT JOIN mybb_atauserfields f ON (f.ufid=u.uid) WHERE u.uid='1' LIMIT 1
Please contact the MyBB Gr

مطابق خطا ، جدول users وجود نداره
دیتابیس رو هم چک کردم این جدول نیست
حالا نمیدونم چطوز حذف شده
من بکاپ ماه 2 میلادی رو دارم
چطور میتونم جدول users رو بازگردانی کنم؟

www.ATAMALEK.ir

پاسخ
mx13 میگه:
(۰۹ دى ۱۳۹۵، ۰۱:۱۶ ب.ظ)Ehssan_it نوشته:  انجمن من چند مدتیه خطای زیر رو میده

SQL Error:
1146 - Table 'atamalek_mybb.mybb_atausers' doesn't exist
Query:
SELECT u.*, f.* FROM mybb_atausers u LEFT JOIN mybb_atauserfields f ON (f.ufid=u.uid) WHERE u.uid='1' LIMIT 1
Please contact the MyBB Gr

مطابق خطا ، جدول users وجود نداره
دیتابیس رو هم چک کردم این جدول نیست
حالا نمیدونم چطوز حذف شده
من بکاپ ماه 2 میلادی رو دارم
چطور میتونم جدول users رو بازگردانی کنم؟

درود
اگر واقعا تیبل یوزرتون نیست باید نگران باشید چون احتمال هک وجود داره سعی کنید یوزر و پساهای ادمین مای بی بی و پنلتون و هم چنین یوزر و پس دیتابیستون رو عوض کنید و به دسترسی فولدر ها نگاهی بیندازید و از اخرین نسخه مای بی بی استفاده کنید .
درباره چگونه برگردوندن جدول یوزر نکته اینجاست که اگر فقط تیبل یوزر رو برگردونید مشکلات بسیاری براتون ایجاد میشه اگر تو این دوماه کسی عضو شده باشه و پست زده باشه یا کار دیگ ای کرده باشه چون تو تیبل یوزر پیدا نمیشه اون شخص و خب مشکلات خودش رو در پی خواهد داشت
از نظر منطقی بهترین کار برگردوندن کل دیتابیس هست و نه یک تیبل که اون هم با ایمپورت کردن فایل دیتابیس از phpmyadmin امکان پذیر است
با تشکر
پاسخ
Ehssan_it میگه:
ممنون از پاسختون
اگر فقط بریا پست زدن باشه که مهم نیست چون تو این چند ماهه انجمن رو نرسیده بودم پر از پست های تبلیغاتی شده بود
و مهم نیست اون یوزها به مشکل بخورند

شما بفرمایید چطور همین یک جدول رو برگردونم اگر خیلی به مشکل خوردم کل تیبل رو برمی گردونم
با سپاس

www.ATAMALEK.ir

پاسخ
mx13 میگه:
(۱۰ دى ۱۳۹۵، ۰۶:۲۲ ق.ظ)Ehssan_it نوشته:  ممنون از پاسختون
اگر فقط بریا پست زدن باشه که مهم نیست چون تو این چند ماهه انجمن رو نرسیده بودم پر از پست های تبلیغاتی شده بود
و مهم نیست اون یوزها به مشکل بخورند

شما بفرمایید چطور همین یک جدول رو برگردونم اگر خیلی به مشکل خوردم کل تیبل رو برمی گردونم
با سپاس
درود
برای اینکار بهترین کار اینه که ابتدا فایل دیتابیستون رو بر روی phpmyadmin لوکالتون وارد کنید سپس تیبل مورد نظرتون رو اکسپرت کنید و بر روی phpmyadmin سرورتون ایمپورت کنید برای اینکار شما نیاز به یک هاست لوکال دارید که بهترین هاست ها wamp و xampp هستند پس از نصب یکی از این ها به قسمت phpmyadmin آن ها بروید یک دیتابیس بسازید و فایل بک اپتون رو ایمپورت کنید در آن و سپس به تیبل مورد نظر بروید و سپس قسمت اکسپرت بروید و پس از خارج کردن به phpmyadmin سرور رفته و ایمپورت کنید .

یک راه دیگم هست که ریسک داره اگر وارد نباشید اینکه فایل .sql که دارید رو با ویرایشگر متنی باز کنید و قسمت تیبل مورد نظر رو بزارید بمونه و باقی رو پاک کنید

با تشکر
پاسخ
Ehssan_it میگه:
اگر بخوام کل دیتا بیس رو برگردونم به دیتابیسی که قبلا بکاپ گرفتم چکار باید بکنم؟

www.ATAMALEK.ir

پاسخ
imanclassic میگه:
بکآپ برای Cpanel هست یا Direct admin?

Learn and Learn , its mind fitness
iclassic.ir
پاسخ
Ehssan_it میگه:
سی پنل

www.ATAMALEK.ir

پاسخ
Tofighi میگه:
(۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۰۷:۱۰ ب.ظ)Ehssan_it نوشته:  اگر بخوام کل دیتا بیس رو برگردونم به دیتابیسی که قبلا بکاپ گرفتم چکار باید بکنم؟

‌یه دیتابیس جدید بساز و بک آپ رو روی اون ایمپورت کن، بعد فایل config.php رو ویرایش کن و اطلاعات دیتابیس جدید رو وارد کن.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir