مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ایمیل موقت

[حل‌شده] ایمیل موقت
میگم یه افزونه یا روشی هست که کاربرا فقط بتونن با ایمیل جیمیل یا یاهو و یا چند سایت معتبر دیگه ثبت نام کنن چون این ایمیل های موقت اینقدر زیاد شده شورشو در اوردن
یا بشه یه لیست سیاه از سایت های موقت تهیه کرد که اونا رو قبول نکنه هنگام ثبت نامSleepy

پاسخ
bivafadl میگه:
راهی نداره ؟

پاسخ
Tofighi میگه:
خود مای بی‌بی روشی برای بستن برخی ایمیل ها داره، لیست این مدل سرویس ها رو که فک نکنم موجود باشه ولی میتونید از اون روش استفاده کنید. (قبلا آموزشش قرار داده شده)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
bivafadl میگه:
(۰۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۲۵ ب.ظ)Tofighi نوشته:  خود مای بی‌بی روشی برای بستن برخی ایمیل ها داره، لیست این مدل سرویس ها رو که فک نکنم موجود باشه ولی میتونید از اون روش استفاده کنید. (قبلا آموزشش قرار داده شده)

ممنون میشم لینک رو بهم بدید

پاسخ
Tofighi میگه:
http://my-bb.ir/Thread-%D8%AC%D9%84%D9%8...A%A9--5043

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل‌شده چطور ایمیل اطلاع ثبت نام کاربر جدید رو غیر فعال کنم؟ Mahachita 6 231 ۰۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahachita
  در انتظار پاسخ ارسال شدن ایمیل بصورت پیشفرض برای پیام خصوصی farshid142 2 145 ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: farshid142
  پاسخ داده شده مشکل در ارسال ایمیل مای بی بی volleyworld 4 186 ۰۶ تير ۱۳۹۵، ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده ارسال ایمیل به کاربر پس از پاسخ دادن به پست mrtz2020 5 176 ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۰ ب.ظ
  حل‌شده ایمیل اسپم bivafadl 7 186 ۰۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bivafadl
  پاسخ داده شده فعال سازی اجباری ارسال ایمیل sohrab_mj 1 210 ۲۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mp100
  حل‌شده ارسال ایمیل انبوه sohrab_mj 5 201 ۱۰ فروردین ۱۳۹۵، ۰۶:۴۱ ب.ظ
Thumbs Up در انتظار پاسخ نشان دادن پیغام خصوصی در ایمیل IrIsT 2 156 ۲۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  پاسخ داده شده حذف ایمیل از قسمت ثبت نام vahidj 3 203 ۱۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ctboard.com
  پاسخ داده شده ارسال نشدن ایمیل sohrab_mj 4 349 ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۵۴ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir